ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Filtra rovus nano smart humidifier Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110074930 SKU: 110074930
Photo
Video
-50%

Lagështuesi inteligjent Rovus Nano mund ta mbajë shtëpinë ose zyrën tuaj komode me një mjegull të ftohtë për të krijuar një atmosferë të relaksuar, qetësuese për frymëmarrje më të shëndetshme dhe më pak acarim të lëkurës. Tani mund të siguroheni që lagështuesi juaj të funksionojë gjithmonë më së miri me 2 filtra zëvendësues të thjeshtë për t'u instaluar - një rrjetë që thith ujin për të bllokuar papastërtitë dhe një filtër HEPA 13 për të kapur edhe grimcat më të vogla.

Filtra rovus nano smart humidifier Rovus

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Lagështuesi inteligjent Rovus Nano mund ta mbajë shtëpinë ose zyrën tuaj komode me një mjegull të ftohtë për të krijuar një atmosferë të relaksuar, qetësuese për frymëmarrje më të shëndetshme dhe më pak acarim të lëkurës. Tani mund të siguroheni që lagështuesi juaj të funksionojë gjithmonë më së miri me 2 filtra zëvendësues të thjeshtë për t'u instaluar - një rrjetë që thith ujin për të bllokuar papastërtitë dhe një filtër HEPA 13 për të kapur edhe grimcat më të vogla.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajri më i pastër, më i shëndetshëm, me më pak thatësi dhe acarim

Ngrohja dhe ajri i kondicionuar që gëzojmë në ambiente të mbyllura mund ta bëjnë temperaturën më të rehatshme, por me koston e ajrit më të thatë që mund ta bëjë jetën më të vështirë për shumë njerëz. Lagështuesi inteligjent Rovus Nano shton lagështi në ajër për të parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe plak lëkurën, sytë, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët, si dhe t'i përkeqësojë alergjitë. Është projektuar për lehtësi në përdorim dhe është perfekt për ta bërë çdo dhomë në shtëpinë tuaj më të rehatshme.

Filtra të rinj

 

Sekreti për freski shtesë të pastër që lagështuesi sjell në shtëpinë tuaj është përdorimi i filtrave për të kapur grimcat dhe ndotësit, kështu që ju ndihmon ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë, me më pak acarim për hundën, gojën, mushkëritë dhe lëkurën tuaj. Ky set përfshin 2 filtra zëvendësues që janë krijuar posaçërisht për t'u instaluar lehtë në lagështuesin inteligjent Rovus Nano.

Dy hapa për ajër më të pastër

2 filtrat në set do t'ju ndihmojnë të mbani çdo dhomë më të rehatshme ndërsa punoni, luani ose flini.

  • Rrjeta thithëse e ujit vepron si një filtër i fuqishëm dhe me densitet të lartë që bllokon papastërtitë në ujin që shtoni në lagështues, kështu që ato qëndrojnë në sistem dhe jo në ajër.
  • Filtri HEPA 13 me performancë të lartë mund të bllokojë edhe nanogrimcat më të vogla me efikasitet 99,95%, duke u siguruar që mjegulla e nxjerrë nga lagështuesi të jetë e pastër, e sigurt dhe irrituese.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star