ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Fshese Rovus Nano Multiuse Stick Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110071910 SKU: 110071910
Photo
Video

Pastroni lehtësisht zonat e vështira për t'u arritur me këtë fshesë 2 në 1, që pastron në një nivel nano. Me filtër HEPA H13 siguron efikasitet të pastrimit deri në 99.95% dhe siguron që vetëm ajri i pastër të nxirret përsëri në shtëpinë tuaj. Përdoreni si fshesë me korrent për të pastruar dyshemetë, nën mobilje ose cepa, ose si fshesë dore për të arritur kudo që është e nevojshme. Funksionon deri në 30 minuta me një karikim të vetëm.

Fshese Rovus Nano Multiuse Stick Rovus
13,990 Lekë
Club5*: 13,290 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Pastroni lehtësisht zonat e vështira për t'u arritur me këtë fshesë 2 në 1, që pastron në një nivel nano. Me filtër HEPA H13 siguron efikasitet të pastrimit deri në 99.95% dhe siguron që vetëm ajri i pastër të nxirret përsëri në shtëpinë tuaj. Përdoreni si fshesë me korrent për të pastruar dyshemetë, nën mobilje ose cepa, ose si fshesë dore për të arritur kudo që është e nevojshme. Funksionon deri në 30 minuta me një karikim të vetëm.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni shpejt dhe thjeshtë të gjithë shtëpinë

Bëni punët e shtëpisë, pastroni pluhurin, qimet e kafshëve shtëpiake dhe më shumë me Rovus Nano Multiuse Stick Vac të ri, një zgjidhje kompakte pastrimi shtëpie 2 në 1 që kombinon fleksibilitetin pa kabëll me veprimin e fuqishëm të thithjes dhe qetësinë e filtrit HEPA H13 për ta hequr alergenet, irrituesit dhe aromat. Mirëprisni produktin më të ri të linjës Rovus Nano.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac

Filtrim i avancuar për ajër vërtet të pastër

Ajri që merr një fshesë me korrent duhet të nxirret, dhe fshesa thithese më pak efektive mund të nxjerrë grimca të imta pluhuri, alergene dhe irritues, duke e bërë shtëpinë tuaj të duket e papaster dhe mund të shkaktojë probleme për lëkurën dhe mushkëritë, për ju dhe të dashurit tuaj. Kjo është arsyeja pse kjo fshesë 2 në 1 vjen e pajisur me një filtër të cilësisë së lartë HEPA H13 me një efikasitet pastrimi deri në 99.95%, duke hequr edhe grimcat më të vogla nano dhe duke fryrë vetëm ajër të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm në shtëpinë tuaj.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac
 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Pa kabëll & portative

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Furçë me motorr

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Performance e shkëlqyer

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Pa qese për pluhurin

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Teknologji Ciklonike

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Filtër HEPA H13

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Kurseni hapësirë

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Lehësi në mirëmbajtje

Pastron me lehtësi edhe në cepat më të vështirë

Kjo fshese kompakte, e lehtë 2 në 1 pa kabëll peshon pak më shumë se një kilogram, kështu që është i lehtë për tu lëvizur nëpër shtëpi dhe madje edhe për të pastruar zonat që një fshesë e zakonshëm e rëndë nuk mund ta bëjë. Nuk ka nevojë të blini dy fshesa me korrent të veçanta ju prezantojme fshesën 2në1 e cila mund të kthehet edhe në një fshesë të vogël dore. Ndryshoni bashkëngjitjet dhe përdoreni për pastrimin e tavolinave, sipërfaqeve të punës dhe zonave të vështira për t'u arritur në shtëpi, garazh ose makinë - kudo që ju nevojitet.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac

Fuqi ciklonike me një dizajn të përshtatshëm pa qese

Bateria e rikarikueshme mund të sigurojë deri në 30 minuta fuqi të plotë ciklonike të pastrimit me 12 kPa fuqi thithje, të mjaftueshme për t'u marrë me të gjitha punët tuaja shtëpiake. Dizajni pa qese përdor një depozitë të vogël pluhuri 0,5 litra të lehtë për të zbrazur dhe do të thotë që nuk do të shqetësoheni kurrë për blerjen e qeseve të shtrenjta ose të vështira për tu gjetur përsëri.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac
 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Për çdo sipërfaqe, nga tapetet tek pllakat.

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Rrëshqet nën mobilje me një shtrirje mbi 1 metër.

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Ngrihet lehtësisht për të fshirë dhe pastruar edhe në qoshet dhe skajet më të vështira.

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Përdorni aksesorë të ndryshëm për pastrim.

Seti përfshin:

 1. Upholstery and brush nozzle
 2. Charger
 3. Main unit
 4. Wall hanger
 5. Tube
 6. Nozzle holder
 7. Brush head
 8. Crevice nozzle
1
2
3
4
5
6
7
8
Rovus Nano Multiuse Stick Vac

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star