ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set aksesoresh per lageshtuesin e ajrit Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110067488 SKU: 110067488
Photo
Video
-50%

Lagështuesi Rovus Nano krijon mjedisin optimal për frymëmarrjen, duke parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët, duke e mbajtur ajrin pa pluhur, baktere, ndotës dhe alergjen. Tani mund ta mbani në gjendje të mirë me këtë set të lehtë për të instaluar topa argjendi nano, filtër dhe avullues, për 6 muaj qetësuesi dhe ajrë të shëndetshëm.

Set aksesoresh per lageshtuesin e ajrit Rovus

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 995 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Lagështuesi Rovus Nano krijon mjedisin optimal për frymëmarrjen, duke parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët, duke e mbajtur ajrin pa pluhur, baktere, ndotës dhe alergjen. Tani mund ta mbani në gjendje të mirë me këtë set të lehtë për të instaluar topa argjendi nano, filtër dhe avullues, për 6 muaj qetësuesi dhe ajrë të shëndetshëm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajër më i pastër, i shëndetshëm, me më pak thatësi dhe irritim

Lagështuesi Rovus Nano shton lagështi në ajër për të parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe plak lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët. Është dizenjuar me sigurinë 3-në-1 në mendje, me një kombinim të zgjuar të teknologjive nano argjendi dhe UV-C për të dhënë ajrin më të pastër, të freskët për ju dhe familjen tuaj për të marrë frymë.

Rovus Nano Humidifier Replacement Set

Rimbushni sistemin tuaj çdo gjashtë muaj

Me kalimin e kohës, filtri dhe blloku i avullimit në zemër të lagështuesit do të bllokohen dhe do te jene më pak efektivë, dhe rekomandohet që t'i ndryshoni këto çdo gjashtë muaj për të siguruar ajrin më të pastër dhe të shëndetshëm në shtëpi ose në zyrë.

Rovus Nano Humidifier Replacement Set

Topa qeramike argjendi nano dhe avullues 360°

Ky set zëvendësimi i lehtë për t'u instaluar është krijuar posaçërisht për përdorim me Rovus Nano Humidifiers, dhe vjen me dy përbërës me cilësi të lartë:

  • Topa qeramike argjendi nano që mund të vrasin bakteret në kontakt, të heqin ndotësit dhe të pastrojnë ajrin me 99.9% efikasitet.
  • Avullues 360° siguron që ajri i lagësht të shpërndahet në mënyrë të barabartë në dhomë, për të dhënë të njëjtën komoditet qetësues kudo që të jeni. Një përfundim nano argjendi vret 99% të baktereve dhe parandalon grumbullimin e mykut dhe shkallës së gëlqeres.
Rovus Nano Humidifier Replacement Set

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star