ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110074711 SKU: 110074711
Photo
Video
-60%

Rovus Nano Hand Vac është një njësi ultra e lehtë me një motor ciklon pa furça, bateri jetëgjatë, dizajn pa qese dhe aksesore shumëfunksionale që ju lejon të pastroni aty ku fshesat tradicionale nuk mund të arrijnë. Tani mund ta mbani fshesen tuaj në gjendje të mirë me dy filtra zëvendësues HEPA H13 të lehtë për t'u instaluar, që kapin pluhurin dhe mikrogrimcat me efikasitet 99,95%, për ajër dhe sipërfaqe më të pastër.

Rovus

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 596 Lekë

Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rovus Nano Hand Vac është një njësi ultra e lehtë me një motor ciklon pa furça, bateri jetëgjatë, dizajn pa qese dhe aksesore shumëfunksionale që ju lejon të pastroni aty ku fshesat tradicionale nuk mund të arrijnë. Tani mund ta mbani fshesen tuaj në gjendje të mirë me dy filtra zëvendësues HEPA H13 të lehtë për t'u instaluar, që kapin pluhurin dhe mikrogrimcat me efikasitet 99,95%, për ajër dhe sipërfaqe më të pastër.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbajeni fshesen Rovus Nano Hand Vac të funksionojë në mënyrën më të mirë

Nëse keni një fshese Rovus Nano Hand Vac, atëherë e dini tashmë për fuqinë e tij, e lehtë dhe portative që ju lejon të pastroni më shumë dhe më shpejt. Ndërsa filtri HEPA H13 që vjen me sistemin mund të hiqet dhe lahet lehtësisht, përfundimisht mund t'ju duhet ta zëvendësoni atë. Tani mundeni, me 2 filtra të rinj që janë krijuar posaçërisht për t'iu përshtatur dhe janë të lehtë për t'u montuar.

Prodhuar sipas standardeve më të larta

Filtrat HEPA H13 përdoren sa herë që është i rëndësishëm ajri i pastër, në shtëpi ose në punë. Rrjeta ultra e imët ka një efikasitet të jashtëzakonshëm pastrimi 99,95%, duke hequr edhe nano-grimcat më të vogla dhe duke fryrë vetëm ajër të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm në shtëpinë tuaj. Ndërsa filtrat e zakonshëm të fshesës me korrent mbledhin vetëm pluhur dhe mbeturina, një filtër HEPA H13 mund të ndalojë polenin, alergjenët, marimangat e pluhurit dhe më shumë, me më pak acarim për lëkurën dhe mushkëritë tuaja, dhe një shtëpi më të shëndetshme dhe më të rehatshme.

Montohet në sekond

Për shkak se janë projektuar posaçërisht për fshesën Rovus Nano Hand Vac, filtrat zëvendësues janë të shpejtë dhe të lehtë për t'u montuar, pa rrëmujë dhe pa nevojën për mjete. Mbani një grup filtrash zëvendësues në koleksionin tuaj të pastrimit për t'u siguruar që fshesa me korrent të funksionojë gjithmonë me performancën maksimale dhe t'ju japë juve dhe familjes suaj shtëpinë jashtëzakonisht të pastër që meritoni.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star