ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aksesorë për higjenizuesin portativ Nano Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110065870 SKU: 110065870
Photo
Video

Higjenizuesi portativ Rovus Nano sjell fuqinë e avullit me madhësi nano në shtëpinë tuaj, duke u marrë shpejt dhe lehtë me papastërtitë, yndyrat, bakteret, viruset dhe alergjenët. Me këtë set aksesorësh me 6-copë që mund të përdorni në dritare, pasqyra, pllaka, tekstile, veshje, tavane dhe më shumë! Jepini familjes tuaj një shtëpi më të pastër dhe të shëndetshme me fuqinë natyrale të nano avullit.

Aksesorë për higjenizuesin portativ Nano Rovus
1,290 Lekë
Transporti Falas
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Higjenizuesi portativ Rovus Nano sjell fuqinë e avullit me madhësi nano në shtëpinë tuaj, duke u marrë shpejt dhe lehtë me papastërtitë, yndyrat, bakteret, viruset dhe alergjenët. Me këtë set aksesorësh me 6-copë që mund të përdorni në dritare, pasqyra, pllaka, tekstile, veshje, tavane dhe më shumë! Jepini familjes tuaj një shtëpi më të pastër dhe të shëndetshme me fuqinë natyrale të nano avullit.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni thellë shtëpinë tuaj, me fuqinë natyrore të avullit

Rovus Nano Hand Steamer është një mënyrë e shpejtë dhe efektive për të siguruar që shtëpia juaj të jetë e pastër e higjenizuar, duke hequr papastërtitë dhe yndyrat, duke vrarë baktere dhe viruse dhe duke shpërthyer njollat ​​dhe aromat, të gjitha me ujë të zakonshëm nga çezma!

 

Aksesorë që e bëjnë pastrimin më të lehtë

Ky set aksesorësh me 6 copë per pastruesin portativ ju sjellë pastrim të thellë, fuqi pastruese në pjesën më të madhe të shtëpisë tuaj.

  • Një zgjatues për vende të vështira për tu arritur
  • Një element shtesë posaçërisht për dritare, xham dhe pllaka
  • Një furçë e vogël e rrumbullakët plastike për pastrim të fokusuar por të butë për të zhdukur njollat
  • Një furçë e vogël e rrumbullakët metalike për njollat ​​dhe yndyrnat - ideale për kuzhina, banjo dhe BBQ
  • Dy copa te vogla për veshje për të ndihmuar pastrimin e tekstileve dhe rrobave, duke hequr rrudhat, aromat dhe njollat


Me këto aksesore së shpejti do të përdorni ujë të sigurt, natyral të rubinetit për të pastruar me avull në shtëpi, më shpejt dhe më lehtë se kurrë, pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm ose të shtrenjtë.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star