ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aksesorë për fshesën Rovus Nano Steamer Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110036641 SKU: 110036641
Photo
Video

Seti i aksesorëve për fshesën Rovus Nano Steamer përfshin 2 lloje të ndryshme pecetash me mikrofibër të cilat përdoren për dysheme dhe tapet. Përthithin shumë mirë dhe janë të ripërdorshme, ato mund të lahen në lavatriçe.

Aksesorë për fshesën Rovus Nano Steamer Rovus
1,190 Lekë
Transporti Falas
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti i aksesorëve për fshesën Rovus Nano Steamer përfshin 2 lloje të ndryshme pecetash me mikrofibër të cilat përdoren për dysheme dhe tapet. Përthithin shumë mirë dhe janë të ripërdorshme, ato mund të lahen në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i aksesorëve per fshesën Rovus Nano Steamer është një set i domosdoshme për fshesen tuaj me avull. Seti përfshin peceta me mikrofibra, të dizenjuara për të pastruar thellë dhe për të hequr njollat, për të freskuar dhe higjenizuar tapetet, apo cdo lloj sipërfaqe dhe për të bërë pastrimin si një fllad të lehtë.

Pecetat me mikrofibër përthithin shumë mirë, janë të ripërdorshme dhe mund të lahen në lavatriçe. Seti përfshin 2 lloje të ndryshme të pecetave me mikrofibër:

  • 2 peceta për dysheme
  • 1 pecetë për tapetet

Seti i aksesorëve Rovus Nano Steamer, i kombinuar me fshesën Rovus Nano Steamer, do t'ju ndihmojë të mbani pastër shtëpinë tuaj pa baktere dhe mikrobe. Eshtë zgjidhja perfekte për kursimin e parave dhe miqësore me natyrën pasi nuk keni nevojë të blini detergjent apo peceta njëpërdorimshe.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star