ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Makineri larese e palosshme Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110069430 SKU: 110069430
Photo
Video

Lani rrobat kudo që të jeni, me makinen larëse të palosshme inovative Rovus. Me një kapacitet deri në 1,5 kg, ideale për veshjet e foshnjeve, bluza dhe të brëndshme. Larja mund të vendoset nga 5 deri në 15 minuta, një zgjidhje e shpejtë, e lehtë për larje në vendet me hapësirë të kufizuar. E përsosur për udhëtime, karavan, konvikte studentësh ose për të larë gjëra të vogla në shtëpi.

Makineri larese e palosshme Rovus
12,990 Lekë
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Lani rrobat kudo që të jeni, me makinen larëse të palosshme inovative Rovus. Me një kapacitet deri në 1,5 kg, ideale për veshjet e foshnjeve, bluza dhe të brëndshme. Larja mund të vendoset nga 5 deri në 15 minuta, një zgjidhje e shpejtë, e lehtë për larje në vendet me hapësirë të kufizuar. E përsosur për udhëtime, karavan, konvikte studentësh ose për të larë gjëra të vogla në shtëpi.

Më shumë
Detajet e produktit

Makinë larëse e vogël që jep rezultate të mëdha

Pajisja e re e palosshme për larjen e rrobave Rovus është një zgjidhje praktike, e thjeshtë për t’u përdorur, e lehtë për t’u lëvizur që mund ta merrni me vete kudo. Një zgjidhje efikase dhe e dobishme, ju mund të paketoni dhe të merrni me vete pa u shqetësuar se do të marrë të gjithë hapësirën tuaj. Kënaquni me rroba të pastra dhe të freskëta - kudo, në çdo kohë.

Rovus Foldable Washing Machine

E palosshme për të marrë me vete kudo

Kjo makinë larëse e jashtëzakonshme, e lehtë paloset dhe bëhet e rrafshët për ruajtje dhe transport të përshtatshëm, duke e bërë atë të përsosur për udhëtime dhe kampe. Ju mund të paketoni më pak rroba dhe të udhëtoni më lehtë, dhe të mos mbështeteni në shërbime të shtrenjta lavanderie ose larje joefikase, duke i mbajtur rrobat tuaja të pastra, të freskëta dhe duke parë më të mirën.

Rovus Foldable Washing Machine
 • Rovus Foldable Washing Machine

  Mbani në rulotën ose në automjetin tuaj për udhëtime, eksplorime dhe evente sportive.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Përdoreni në një konvikt studentor ose dhomë hoteli. Paketojeni në valixhen tuaj dhe shkoni.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Bëni udhëtime dhe lani rrobat më shpejt sesa duhet për të ngrënë mëngjes.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Mbani në shtëpi për rroba të vogla që ju nevojiten me nxitim. E përsosur për familjet me bebe.

E lehtë dhe e shpejtë për t'u përdorur

Thjesht shtoni deri në 1,5 kg rroba, detergjent dhe ujë, pastaj vendosni kohëmatësin nga 5 deri në 15 minuta, në varësi të ngarkesës. Në më pak kohë sesa një makinë larëse me madhësi të plotë ose larje dore do të keni rroba të pastra, të freskëta për t’u varur dhe tharë, ndërsa vazhdoni ditën tuaj. Përdorni për sende të vogla, delikate që kanë nevojë për më shumë kujdes.

Rovus Foldable Washing Machine
 • Rovus Foldable Washing Machine

  E palosshme dhe portative

  Merreni me vete kudo që të shkoni.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Koha

  Vendosni kohën e larjes.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Kurseni energji & ujë

  Përdor deri në një të tretën më pak ujë sesa makineritë e rregullta.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Kullim anësor

  Heqja e lehtë e ujit dhe pa derdhje

Përdorni më pak ujë dhe energji

Dizajni i zgjuar i makinës larëse të palosshme është shumë efikas, duke përdorur një të tretën më pak ujë sesa një makinë tradicionale dhe shumë më pak energji për të njëjtën ngarkesë. Dizajni i mbushjes së sipërme është i thjeshtë për t'u përdorur, ndërsa kullimi anësor e bën të lehtë heqjen e ujit dhe pa derdhje.

Rovus Foldable Washing Machine

Paketimi përfshin:

 • 1x Makineri Larëse e palosshme Rovus
 • 1x manuali i perdorimit
Rovus Foldable Washing Machine

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star