ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110069475 SKU: 110069475
Photo
Video

Rovus Flat & Fleksibël ka një kokë të hollë, të kthyeshme me material mikrofibre dhe një dorezë të zgjatshme për të sjellë më shumë fuqi pastrimi në hapësirat e vështira. Tani mund të siguroheni që ajo është gjithmonë e gatshme për veprim, me dy peceta pastrimi mikrofibre karboni dhe një leckë me fibra me densitet të lartë ideale për qimet e kafshëve shtëpiake. Mund të lahet, të ripërdoret dhe të vendoset lehtë.

Rovus
690 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rovus Flat & Fleksibël ka një kokë të hollë, të kthyeshme me material mikrofibre dhe një dorezë të zgjatshme për të sjellë më shumë fuqi pastrimi në hapësirat e vështira. Tani mund të siguroheni që ajo është gjithmonë e gatshme për veprim, me dy peceta pastrimi mikrofibre karboni dhe një leckë me fibra me densitet të lartë ideale për qimet e kafshëve shtëpiake. Mund të lahet, të ripërdoret dhe të vendoset lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastruesi më i mirë

Një përditësim në një nga produktet më të njohura të pastrimit, Rovus Flat & Flexible Spray Mop shton më shumë funksionalitet dhe kombinon efektet e një leckë dhe një fshesë. Dizajni inovativ e bën edhe më të lehtë për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër, me një kokë dhe dorezë të re për të arritur atje ku nuk mund të arrijnë fshesat e tjera, duke bërë punë të shpejtë në të thata dhe në të njomë.

Tre aksesorë shtesë

Kurseni kohë dhe bëjeni pastrimin më të shpejtë me këtë set prej tre leckash zëvendësuese që janë krijuar posaçërisht për Rovus Flat & Flexible Spray Mop .

  • Dy lecka  mikrofibre karboni që tërheqin papastërtitë si një magnet, duke thithur shpejt derdhjet e lëngshme dhe duke mbledhur pluhur, papastërti dhe mbeturina me një pastrim të thjeshtë mbi sipërfaqe.
  • Një leckë me fibra me dendësi të lartë që është e shkëlqyeshme për qimet e kafshëve shtëpiake, duke i hequr shpejt nga dyshemetë, mobiljet dhe sipërfaqet e tjera, për një shtëpi më të pastër me më pak irritues dhe alergjen për ju dhe familjen tuaj.

Hiqini, lajini dhe ripërdorini

Kujdesuni për shtëpinë dhe mjedisin tuaj duke hequr leckat, duke i  larë dhe më pas duke ripërdorur përsëri, pa nevojën e kimikateve të shtrenjta ose të dëmshme, për vite përdorimi të shkëlqyeshëm të pastrimit me Rovus Flat & Flexible Spray Mop .

Informacione Shtesë

Set includes:

  • 2x ultrafine fiber cloths
  • 1x high-density fiber cloth
Rovus Flat&Flexible Mop Cloths

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star