ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Astrea Air Purifier Filters Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110039743 SKU: 110039743
Photo
Video
-30%

Mbajeni pastruesin tuaj të ajrit Rovus Astrea duke punuar në gjendjen më të mirë me një filtër zëvendësimi që është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me këtë pajisje. Çdo filtër është një sistem pastrimi me tre faza që përfshin një filtër të certifikuar HEPA H11 me një shtresë antibakteriale Nano argjendi, në gjendje të largojë grimcat e ajrit në 0,3 mikron - madhësia e alergeneve më të zakonshëm të ajrit, baktereve dhe viruseve.

Astrea Air Purifier Filters Rovus

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 4,190 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbajeni pastruesin tuaj të ajrit Rovus Astrea duke punuar në gjendjen më të mirë me një filtër zëvendësimi që është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me këtë pajisje. Çdo filtër është një sistem pastrimi me tre faza që përfshin një filtër të certifikuar HEPA H11 me një shtresë antibakteriale Nano argjendi, në gjendje të largojë grimcat e ajrit në 0,3 mikron - madhësia e alergeneve më të zakonshëm të ajrit, baktereve dhe viruseve.

Më shumë
Detajet e produktit

A new filter ensures you breathe the cleanest air

The Rovus Astrea Air Purifier can keep the air in your home or office clean and pure, removing the dust, mites, allergens and volatile organic compounds that cause discomfort and respiratory problems. Used properly it will provide years of cleaning power, but to ensure your system works at peak efficiency it’s important to change the three-stage filter when needed, and to use the optimal product when doing so.

Designed with your system in mind

Rovus Astrea Air Purifier Filters are specially designed to fit the Rovus Astrea Air Purifier, and thus guaranteed to both fit and work best with your system, extending its life and reducing replacement costs. These 3-stage filters start with a washable layer that traps visible dust, hairs and so on. In the second stage a certified HEPA H11 filter then eliminates airborne particles down to 0.3 micron with 99.97% effectiveness, capturing bacteria, pollen and smoke. The cleaned air then passes through an activated carbon filter to remove household odors, ensuring that you always breathe the freshest, cleanest air.

Rovus Astrea Air Purifier Filters are an essential accessory to your Rovus Astrea Air Purifier that will ensure you and your family can breathe the best air possible for years to come.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star