ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Peceta pastrimi 4 copë Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110035275 SKU: 110035275
Photo
Video
-50%

Peceta me mikrofibër për pastrimin e pothuajse çdo sipërfaqe thjeshtë me ujë të ngrohtë. Kurseni kohë dhe para thjeshte duke përdorur pecetat me mikrofibër të cilat janë shumë përdorimshe dhe mund të lahen edhe në lavatriçe. 4 peceta me ngjyra të ndryshme për pastrimin e dritareve, mobiljeve, pluhurave etj.

Peceta pastrimi 4 copë Rovus

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 595 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Peceta me mikrofibër për pastrimin e pothuajse çdo sipërfaqe thjeshtë me ujë të ngrohtë. Kurseni kohë dhe para thjeshte duke përdorur pecetat me mikrofibër të cilat janë shumë përdorimshe dhe mund të lahen edhe në lavatriçe. 4 peceta me ngjyra të ndryshme për pastrimin e dritareve, mobiljeve, pluhurave etj.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrim efikas pa kimikate

Pecetat e pastrimit Rovus janë me material shumë cilësore me mikrofibër e cila përthith lagështinë në mënyrë perfekte. Ju mund të pastroni pluhurat dhe nuk do të shqetesoheni më për asgjë. Dhe një nga super avantazhet e ketyre pecetave është që ju nuk keni pse të përdorni kimikate për të pastruar, duke e bërë këtë produkt fantastik për të gjithe personat alergjik.

Lahen në lavatriçe dhe janë shumë përdorimshe

Ky set përfshin 4 lloje të ndryshme pecetash me ngjyra të ndryshme të cilat mund të lahen në lavatriçe. Falë materialit cilësorë, ju mund ti përdorni ato për një kohë shumë të gjatë, duke kursyer para dhe në të njëjtën kohe do të kujdeseni dhe për mjedisin. Për më shumë prakticitet ato mund të varen dhe nuk ju zënë hapësirë.

4 peceta pastrimi për sipërfaqe të ndryshme

Peceta në ngjyrë blu është perfekte për pastrimin e dritareve, pasqyrave, gabinave të dushit. Peceta në ngjyrë portokalli përdoret për pastrimin e pluhurave në çdo lloj sipërfaqe. Për rezultate sa më perfekte mund të përdorni peceten ngjyrë bezhë për më shumë shkëlqim. Dhe për punët e përditshme mund të përdorni peceten në ngjyrë kafe, e cila ka edhe një funksion për pastrimin e njollave pak më të ashpra pa e dëmtuar sipërfaqën.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star