Nuk keni produkte në shportë

Provo

Robdishan Warm Hug V3

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Robdishani Dormeo është shumë i butë dhe i ngrohtë. Me material pellushi dhe dizenjuar për ata të cilet preferojnë butesinë. Me 2 xhepa dhe me rrip për tu përshtatur sipas trupit. I disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 përmasa. I butë në prekje, i lehtë në peshë, mund të lahet me 40°C. Mbështilluni me butesinë që vetem robdishani Warm Hug mund të dhurojë.

Robdishan Warm Hug V3

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,790 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Robdishani Dormeo është shumë i butë dhe i ngrohtë. Me material pellushi dhe dizenjuar për ata të cilet preferojnë butesinë. Me 2 xhepa dhe me rrip për tu përshtatur sipas trupit. I disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 përmasa. I butë në prekje, i lehtë në peshë, mund të lahet me 40°C. Mbështilluni me butesinë që vetem robdishani Warm Hug mund të dhurojë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ideale për netët e ftohta të dimrit, mengjes ose darkë.

Një robdishan i butë dhe i ngohtë i përshtatshëm për netët e ftohta të dimrit. Mund ta vishni gjatë kohës që jeni duke bërë punët e shtëpisë, po shikoni TV, apo sapo të jeni zgjuar nga gjumi. Ky robdishan fantastik do t'ju dhurojë butësi e ngrohtësi në çdo moment.

Butësi dhe ngrohtësi

Robdishani Dormeo do t'ju mbështjelle me butësinë e tij dhe do t'ju ofrojë rehati maksimale. Material prej pellushi shumë i butë dhe i ngrohtë në prekje. Mund ta hidhni krahëve pasi të zgjoheni nga gjumi ose sapo keni ardhur në shtëpi.

Lehtësi në mirëmbajtje

Robdishani Dormeo është i disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 përmasa. Një në ngjyrë lejla për femra dhe një në ngjyrë blu për meshkuj. Të dyja modelet kane xhepa, rrip dhe lak për tu varur. Mund të lahet në 40°C.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star