ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Robdeshan Warm Hug V1

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000086925
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Robdishani Dormeo Warm Hug është i ngrohtë, i butë dhe i rehatshëm me jakë të bardhë prej pellushi, me 2 xhepa anësor dhe rripin e përshtatshëm. Një material jashtëzakonisht i ngrohtë dhe i butë. Nëse jeni freskuar nga dushi ose jeni duke shijuar një fundjavë të këndshme, robdishani ju siguron rehatinë që ju dëshironi. Lahet në 40 °C. 2 ngjyra dhe 3 përmasa unisex (S, M, L).

Robdeshan Warm Hug V1

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,200 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Robdishani Dormeo Warm Hug është i ngrohtë, i butë dhe i rehatshëm me jakë të bardhë prej pellushi, me 2 xhepa anësor dhe rripin e përshtatshëm. Një material jashtëzakonisht i ngrohtë dhe i butë. Nëse jeni freskuar nga dushi ose jeni duke shijuar një fundjavë të këndshme, robdishani ju siguron rehatinë që ju dëshironi. Lahet në 40 °C. 2 ngjyra dhe 3 përmasa unisex (S, M, L).

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështjellni trupin tuaj në një copëz parajsë

Ju i dini ato ditë kur thjesht nuk ndiheni sikur po bëni ndonjë gjë? Epo, mos u ndjeni ashtu, bëni një ditë spa ose shikoni film të mbështjellë në robdeshanin më të rehatshëm që do të gjeni. Robdeshan Dormeo Warm Hug është me jake prej pellushi që do të mbështjellë trupin tuaj në një copëz parajsë. Përkëdhelni veten dhe trupin tuaj me prekje të butë, e keni merituar!

Detaje të vogla për rehati maksimale

Pas dushit, llastoni veten tuaj me robdeshanin Dormeo Warm Hug, i cili do të ju rifreskoj dhe relaksoj për një kohë të gjatë. Ka një jakë prej pellushi të bardhë të këndshme ndaj lekurës tuaj duke ju ofruar një pamje elegante si dhe rripin praktik të përshtatshëm. Me dy xhepa, ju mund të mbani pajsijet tuaja të përditshme personale.

Kujdesi i lehtë për freski pa fund

Robdeshani Dormeo është bërë me material 100% poliesteri  dhe do t'ju ofroj cilësinë dhe performancën që dëshironi. Është jashtëzakonisht i ngrohtë dhe i butë në prekje dhe vjen në dy ngjyra - gri dhe lejla. Për pamje të freskët, mund ta lani me lehtësi në lavatriçe në 40 °C. E disponueshme në 3 permasa unisex: S, M dhe L.

Të dhëna teknike
Materiali polistër
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star