ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Ristela Silver Flex Silver Flex

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000000640
Photo
Video

Korniza është bërë prej ahu dhe ristelat prej druri thupre. Ka 28 ristela. Ju mund ta vendosni fortësinë tuaj individuale në zonën e mesit me 5 ristelat e rregullueshme. Rregullimi i lartësisë me 12 nivele në pjesën e kokës ju lejon të rrini të qetë. Përmasa të ndryshme në dispozicion. 

Ristela Silver Flex Silver Flex
Nga 14,990 Lekë Deri në
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Korniza është bërë prej ahu dhe ristelat prej druri thupre. Ka 28 ristela. Ju mund ta vendosni fortësinë tuaj individuale në zonën e mesit me 5 ristelat e rregullueshme. Rregullimi i lartësisë me 12 nivele në pjesën e kokës ju lejon të rrini të qetë. Përmasa të ndryshme në dispozicion. 

Më shumë
Të dhëna teknike
Fortësi e rregullueshme Po
Linja Dormeo Vitality
Materiali dru ahu, thupër druri
Pesha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 70-120 cm x 190-200 cm
Rregullimi i lartësisë Po

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star