ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Qese me vakum

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000092183
Photo
Video
-50%

Kurseni deri në 80% më shumë hapësirë falë qeseve me vakum. Perfekte për të paketuar: lodrat, rrobat e sezonit, jastekët, jorganët etj. Ideale për pushime, kamping apo për të organizuar garazhdin ose depon tuaj. Mbrojtje ndaj bakterieve, insekteve, mykut dhe aromave të pakëndshme. Të ripërdorshme. Të disponueshme në dy versione: 5 copë dhe 3 copë.

Qese me vakum

Çmimi: Nga 1,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 995 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Kurseni deri në 80% më shumë hapësirë falë qeseve me vakum. Perfekte për të paketuar: lodrat, rrobat e sezonit, jastekët, jorganët etj. Ideale për pushime, kamping apo për të organizuar garazhdin ose depon tuaj. Mbrojtje ndaj bakterieve, insekteve, mykut dhe aromave të pakëndshme. Të ripërdorshme. Të disponueshme në dy versione: 5 copë dhe 3 copë.

Më shumë
Detajet e produktit

Zvogëlo, mbro, organizo dhe ruaj

Ju duhen qese të mëdha me vakum për të paketuar rrobat, jorganët, rrobat e sezonit apo artikuj të tjerë në shtëpi - apo jeni gati për një udhëtim dhe doni të kurseni sa më shumë vënd të jetë e mundur - këto janë qeset që ju duhen. Ju mund të paketoni çdo gjë me to, lodra, rroba, jorgan, jastëk e shumë gjëra të tjera të cilat mund t'ju zënë hapësirën në shtëpi. Mos u shqetesoni - ju mund të paketoni edhe jorganët e mëdhenj, batanijet apo peshqirët e mëdhenj të plazhit.

Këto qese ju japin mundësinë të kurseni deri në 80% më shumë hapësirë. Kundra pluhurave, kundra mykut dhe rezistente ndaj ujit, falë këtyre karakteristikave këto qese janë më të mirat. Ju mund ti vendosni në dollap apo në depon tuaj të shtëpisë.

Qeset me vakum janë perfekte për: pushime, kamping, varke, dollap, garazhd, depo, dhe ju mund të paketoni jo vetëm rrobat, por edhe lodra e femijëve apo jorgan e jastëk të cilet ju zënë shumë hapësirë …

Rezistente & kundra ujit

Këto qese kanë mbyllje hermetike, falë zixhirit unik me mbyllje të dyfishtë. Këto qese janë të ripërdorshme.

Dizajn shumë i këndshëm dhe shumë praktik. Lehtësi për tu përdorur.

Mbron gjërat tuaja nga:

 • Dormeo Storage Bags Set

  Uji

 • Dormeo Storage Bags Set

  Pluhurat/ papastërtitë

 • Dormeo Storage Bags Set

  Insektet

 • Dormeo Storage Bags Set

  Myku

 • Dormeo Storage Bags Set

  Aromat e pakëndshme

Dizajn Unik

Qeset me vakum kanë një dizajn shumë të këndshëm dhe janë shumë funksionale për të liruar sa më shumë hapësirë në shtëpinë tuaj. Çdo qese ka një dizajn unik.

 • Dormeo Storage Bags Set

  Qesja L është perfekte për:

  Aksesorë të ndryshëm, rroba fëmijësh

 • Dormeo Storage Bags Set

  Qesja XL perfekte për:

  Xhupa, Bluza, Fustan, Pantallona

 • Dormeo Storage Bags Set

  Qesja 3D jumbo perfekte për:

  Batanije, Jorgan, Jastëk, Xhaketa, Lodra

Lehtësi në përdorim

 • Dormeo Storage Bags Set

  PAKETO: Hapni qesen dhe vendosni të gjitha gjërat që dëshironi. Mos e tejmbushni atë. Lini pak hapësirë që zinxhiri të mbyllet lehtësisht.

 • Dormeo Storage Bags Set

  MBYLL (preso): Mbyllni zinxhirin e qeses duke e tërhequr nga njëra anë në tjetrën.

 • Dormeo Storage Bags Set

  THITHNI AJRIN: Hapni valvulën. Me ndihmën e fshesës thithëse të korendit nxirrni ajrin nga qesja.

 • Dormeo Storage Bags Set

  RUAJ: Mbyllni valculen. Mund ta vendosni në dollap, nën krevat apo në depo. Nëse i përdorni me kujdes qeset mund të ripërdoren.

Funksionaliteti i duhur sigurohet nga:

 • Dormeo Storage Bags Set

  Mbyllje e dyfishtë e zinxhirit

 • Dormeo Storage Bags Set

  E fortë & e sigurtë

 • Dormeo Storage Bags Set

  Nuk çahet dhe nuk griset

 • Dormeo Storage Bags Set

  Valvul që nuk lejon ajrin të dalë

Ripërdoren

Qeset kthehen në formën e tyre origjinale pasi ju hiqni gjërat, ato nuk grisen, kështu që ju mund ti ripërdorni sërisht.

Seti me 5 copë përfshin:

 • 2 qese në masën L: 45 x 58 cm
 • 2 qese në masën XL: 55 x 86 cm
 • 1 qese 3D Jumbo: 100 x 60 x 47 cm

Seti me 3 copë përfshin:

 • 1 qese në masën L: 45 x 58 cm
 • 1 qese në masën XL: 55 x 86 cm
 • 1 qese 3D Jumbo: 100 x 60 x 47 cm

Qesja 3D JUMBO vs. qeset L dhe XL - Ku ndryshojnë ato?

Qesja 3D JUMBO ka një dizajn unik 3D i cili ju lejon të fusni më shumë rroba në karahasim me qeset normale 2D të masës L dhe XL. Qesja 3D JUMBO në një farë mënyre është e zgjerueshme për të pasur sa më shumë volum. Gjithashtu është edhe më e larte se qeset normale.

Dormeo Storage Bags Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Living
Materiali LLDPE (Linear low-density polyethylene), najlon, pe, POM, silikon
Programi Dormeo Salloni
Përmasat L: 45 x 58 cm; XL: 55 x 86 cm; 3D Jumbo: 100 x 60 x 47 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star