Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pupë e palosshme 1001 Night

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-87%

Pupë e palosshme, me material imitim lekure, ju mund ta përdorni si pupë për tu ulur ose si kuti për të vendosur gjërat. Ideale për të organizuar zyrën tuaj të vogël, dhomën e fëmijeve ose garazhdin. Shumë e lehtë në peshë. Përmasa 36x26x36 cm.

Pupë e palosshme 1001 Night

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pupë e palosshme, me material imitim lekure, ju mund ta përdorni si pupë për tu ulur ose si kuti për të vendosur gjërat. Ideale për të organizuar zyrën tuaj të vogël, dhomën e fëmijeve ose garazhdin. Shumë e lehtë në peshë. Përmasa 36x26x36 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ju prezantojmë koleksionin më të ri nga Dormeo të inspiruar nga fantazia, mistikja dhe luksi. Ky koleksion përmban ngjyra të forta, të gjalla dhe materiale me cilësi të lartë të cilat do ti japin efekte magjike shtëpisë tuaj.

Pupa e palosshme Dormeo është dizenjuar për të qëndruar në zemër të dhomën tuaj të gjumit apo të ndenjes. Ngjyra të modës, hapësirë ku ju mund të vendosni aksesorë të cilët nuk do ti përdorni për momentin dhe më e mira ajo mund të paloset lehtësisht dhe nuk zë hapësirë.

Material lëkurë dhe ngjyrë e argjentë.

Permasa: 36x26x36 cm.

Ideale për në dhomën e fëmijëve, garazhde, zyrë apo ballkon. Paloset dhe është shumë praktike pasi nuk ju zë shumë hapesirë, ka një peshë të lehtë dhe doreza që ju ndihmojnë ta mbani.

DORMEO 1001 NIGHT FOLDABLE BOX

Të dhëna teknike
Add Info Mbulesa: SILVER PU (A/B)
Materiali pu, sfyngjer
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 36x26x36 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star