Mblidhni pullat dhe përfitoni 50% ulje.

Promocioni është i vlefshëm nga 01.09.2018 deri më 31.12.2018.
Ekskluzivisht në të gjithë rrjetin e supermarketeve Spar dhe Interspar!

Nga 01.09.2018 deri në 31.12.2018

Mblidhni pullat dhe merrni ulje.

PRIMAVERA Jastëk Anatomik

  • Përshtatja perfekte me konturet e kokës dhe të qafës suaj. E bërë me material visko elastik memory foam), duke ju dhuruar ndjesi çlodhjeje dhe rehatie duke mbështetur qafën, shpinën dhe kokën tuaj gjatë gjumit. Jastëku anatomik është i përshtatshëm për personat që flenë në anë apo në shpinë.
  • Përbërja: veshja – 100 % pambuk, veshja në anë - sistemi AirX; mbushja – 100 % poliestër (material memory).

30 x 50 cm

5 Pulla

3,380 Lekë

oferta

1,690 Lekë

PRIMAVERA Jastëk Klasik

  • Çfarë ndjesie që kur mbështesni kokën mbi jastëk! Pjesë e koleksionit ekskluziv Dormeo Primavera është jastëku klasik me mbulesë të bërë nga pambuku dhe me zinxhir në anë për të rregulluar lartësinë sipas dëshirës. Është gjithashtu hypoalergjik, prandaj është i përshtatshëm për njerëzit e ndjeshëm ndaj alergjive.
  • Përbërja: veshja – 100 % pambuk, mbushja – 100 % poliestër; dendësia – 1000 g/m².

50 x 70 cm

5 Pulla

3.380 lekë

oferta

1.690 lekë

PRIMAVERA Jorgan Tek dhe Dopjo

  • I butë, i këndshëm dhe i ngohtë - kështu mund të përshkruhet jorgani Dormeo Primavera. Mbushja me mikrofibër për t’ju dhuruar ndjesinë e butësisë dhe një gjumë çlodhës. Mund të përdoret në pranverë, vjeshtë apo dimër. Mbulesa prej pambuku për një jorgan jetëgjatë që gjithashtu është i butë dhe vetajroset.
  • Përbërja: veshja – 100 % pambuk, mbushja – 100 % poliestër; dendësia – 300 g/m².

140 x 200 cm

10 Pulla

7.380 lekë

oferta

3.690 lekë

200 x 200 cm

10 Pulla

10.980 lekë

oferta

5.490 Lekë

PRIMAVERA Seti i këllëfëve

  • Seti mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshinë çdo dhome gjumi. Një dizajn bashkëkohor që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. Fibrat e Tencel® karakterizohen nga aftësia e përthithjes së lagështirës dhe rregullimin e temperaturës. Janë hypoalergjike që nënkupton se redukton rritjen e baktereve në mënyrë natyrale.
  • Përbërja: 55 % fibrat e TENCEL®, 45 % pambuk sateen; dendësia – 233 g/m².

140 x 200 cm

10 Pulla

7.380 lekë

oferta

3.690 Lekë

200 x 200 cm

10 pulla

9.980 Lekeë

oferta

4.990 Lekë