ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Peshqir me lule Nature's

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000225645
Photo
Video

Rifreskoni tualetin tuaj me peshqirë të cilësisë së lartë nga Dormeo. Të prodhuara nga 100% pambuk për butësi, thithje dhe forcë tërësisht natyrale jo alergjike, ato do ta bëjnë daljen nga një banjë ose dush i nxehtë diçka për t'u pritur me padurim. Në 3 përmasa për fytyrë, duar dhe dush dhe 3 ngjyra gri, bezhë, jeshile, me një dizajn lulesh. Kombinojini për të krijuar stilin tuaj dhe për të bërë kohën e banjës edhe më relaksuese.

Peshqir me lule Nature's
Nga 590 Lekë Deri në
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rifreskoni tualetin tuaj me peshqirë të cilësisë së lartë nga Dormeo. Të prodhuara nga 100% pambuk për butësi, thithje dhe forcë tërësisht natyrale jo alergjike, ato do ta bëjnë daljen nga një banjë ose dush i nxehtë diçka për t'u pritur me padurim. Në 3 përmasa për fytyrë, duar dhe dush dhe 3 ngjyra gri, bezhë, jeshile, me një dizajn lulesh. Kombinojini për të krijuar stilin tuaj dhe për të bërë kohën e banjës edhe më relaksuese.

Më shumë
Detajet e produktit

Pambuk për cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është një fibër tërësisht natyrale që është vlerësuar prej kohësh për shkak të vetive të tij të jashtëzakonshme të butësisë dhe forcës, të cilat e bëjnë atë një material ideal për t'u përdorur pranë lëkurës. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me përthithje të shkëlqyer, është gjithashtu i përsosur për peshqirë. Dilni nga banja ose dushi dhe shijoni ndjesinë e fibrave të freskëta, të buta me një trashësi të plotë 520 gsm, me gjithë ndjenjën luksoze të një spa në shtëpinë tuaj.

Dormeo Nature's Towel Flowers

Përmirësoni peshqirët tuaj me stil

Zëvendësoni peshqirët tuaj të vjetër, me peshqir të freskët nga koleksioni i Dormeo Nature. Bërë nga pambuk i cilësisë së lartë, super i butë, në tre madhësi praktike dhe ngjyra klasike. Është mënyra e lehtë për të sjellë rehati dhe stil shtesë në banjën tuaj dhe për të ndihmuar në shndërrimin e shtëpisë tuaj në një oaz qetësie ku ju dhe familja juaj mund të relaksoheni, pushoni dhe shijoni.

 

Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers

Një dizajn elegant, i disponueshëm në 3 madhësi

Është mirë të kesh peshqirë me ngjyra dhe dizajne të ndryshme, kështu që është e lehtë të dish se cilët janë të pastër dhe cilët duhen larë. Këto peshqirë vijnë në tre ngjyra - gri, bezhë dhe jeshile - që do të plotësojnë çdo banjë, me një dizajn me lule për një prekje elegante. Janë në dispozicion tre madhësi: për fytyrë (30 x 50 cm), duar (50 x 100 cm), dush (70 x 140 cm). Lahet në 60°C.

Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers Dormeo Nature's Towel Flowers
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo Banjo

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star