ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Peshqir Dalia

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177810
Photo
Video
-30%

Rifreskoni banjën tuaj me peshqirë me cilësi të lartë nga koleksioni i ri Dormeo Dalia. Bërë nga material 100% pambuk për butësi, përthithje dhe natyrale jo alergjike, ata do të bëjnë daljen nga banjë ose dushi diçka për të cilën mund të presim me padurim. Në 2 madhësi & 3 dizajne klasike, në jeshile, kafe dhe bezhë.

Peshqir Dalia

Çmimi: Nga 1,190 Lekë Deri në


Oferta: Nga 833 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rifreskoni banjën tuaj me peshqirë me cilësi të lartë nga koleksioni i ri Dormeo Dalia. Bërë nga material 100% pambuk për butësi, përthithje dhe natyrale jo alergjike, ata do të bëjnë daljen nga banjë ose dushi diçka për të cilën mund të presim me padurim. Në 2 madhësi & 3 dizajne klasike, në jeshile, kafe dhe bezhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Koleksioni i ri Dormeo Dalia

Zëvendësoni peshqirët tuaj të vjetër me këto peshqir nga koleksioni i ri Dormeo Dalia. Bërë prej pambuku me cilësi të lartë, super të butë, në tre dizajne elegant dhe ngjyra klasike. Thjeshtë mënyra më e lehtë për të sjellë rehati dhe stil të shtuar në banjën tuaj dhe për të ndihmuar në kthimin e shtëpisë tuaj në një oaz qetësie ku ju dhe familja juaj mund të relaksoheni, të pushoni dhe të kënaqeni.

Pambuk për cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është një fibër plotësisht natyrale që është vlerësuar në shekuj për shkak të vetive të tij të jashtëzakonshme të butësisë dhe forcës, të cilat e bëjnë atë një material ideal për t'u përdorur pranë lëkurës tuaj. Jo alergjik, thahet shpejtë dhe me thithje të shkëlqyeshme, është perfekt për peshqirët. Dilni nga banjë ose dush dhe shijoni ndjesinë e fibrave të freskëta dhe të buta ndërsa thaheni.

Dormeo Dalia Towel

Tre ngjyra, tre dizajne

Peshqirët janë në dispozicion në dy madhësi, 50x100cm dhe 70x140cm, dhe vijnë në tre ngjyra klasike, kafe, bezhë dhe jeshile, secila me një dizajn delikat që duket aq mirë sa ndihet.

  • Dormeo Dalia Towel

    Jeshile

  • Dormeo Dalia Towel

    Kafe toke

  • Dormeo Dalia Towel

    Bezhë e ngrohtë

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia të Dormeo, ju mund të kompletoni setin me peshqir, rrugicë për banjë, shportë rrobash dhe një set aksesor tre-copë, për të sjellë një pamje krejt të re në banjën tuaj.

Dormeo Dalia Towel
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50x100cm, 70x40cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star