ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mini bufa edukativ

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000225652
Photo
Video

Anëtarët e rinj të familjes Mini Emotion Owls janë dy miq të dashur që do ta ndihmojnë fëmijën tuaj të mësojë alfabetin, numrat dhe mënyrën se si të tregojë kohën. Çdo buf kombinon një dizajn të këndshëm me materiale me cilësi të lartë nga Dormeo, ekspertët e gjumit, me të cilët fëmijët do të duan të miqësohen. Rreth 16 cm i lartë, i butë, me push dhe mund të lahet plotësisht 30°C për vite të tëra përqafimesh, lojërash dhe dremitjesh të gëzueshme.

Mini bufa edukativ
1,290 Lekë
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Anëtarët e rinj të familjes Mini Emotion Owls janë dy miq të dashur që do ta ndihmojnë fëmijën tuaj të mësojë alfabetin, numrat dhe mënyrën se si të tregojë kohën. Çdo buf kombinon një dizajn të këndshëm me materiale me cilësi të lartë nga Dormeo, ekspertët e gjumit, me të cilët fëmijët do të duan të miqësohen. Rreth 16 cm i lartë, i butë, me push dhe mund të lahet plotësisht 30°C për vite të tëra përqafimesh, lojërash dhe dremitjesh të gëzueshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Mini bufa që mund t'i merrni me vete kudo!

Familja Emotion Owls është bërë shpejt një nga linjat më të njohura në Dormeo, duke ofruar lodra të buta simpatike të bëra nga materiale të cilësisë së lartë për përqafime të ngrohta. Tani dy anëtarë të rinj i janë bashkuar familjes së mini bufëve, me fokus në përgatitjen për shkollë dhe në jetë, mësim dhe aventura.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Numrat dhe shkronjat, themeli i të mësuarit

Nga të gjitha gjërat që mësojmë në shkollë, ndoshta më e rëndësishmja janë shkronjat dhe numrat, duke dhënë bazat e forta për të lexuar, matematikë, për të treguar kohën dhe për të mësuar më shumë për botën që të gjithë ndajmë. Tani ju mund t'i ndihmoni miqtë dhe familjen tuaj më të re të krijojnë një lidhje të këndshme me edukimin, pasi ata mësojnë të njohin shkronjat dhe numrat me mbështetjen e dashur të dy bufave lozonjare, mësues të durueshëm që janë gjithmonë të gatshëm me një buzëqeshje.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Dy bufa për të shijuar së bashku

Bufi i rozë vjen me një orë në bark dhe dy akrepa që mund t'i lëvizni për të praktikuar të tregojë kohën. Bufi portokalli ka alfabetin në bark, së bashku me një xhep sekret për ëmbëlsirat. Fytyrat e lezetshme të bufëve dhe trupat përkëdhelës i bëjnë ata shokët idealë të lojës dhe një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar kohën dhe për të ndarë përvojat me çdo fëmijë të vogël.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Materiale cilësore

Sekreti i këtyre bufave jashtëzakonisht të ngrohtë është mbushja me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të njëjtin material që Dormeo përdor në jastëkët e tij tepër të rehatshëm. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e mbajnë atë të lehtë, të butë dhe me push, me një volum të jashtëzakonshëm që fëmijët duan ta përqafojnë. Mbulesa e secilit buf është bërë nga një material 100% i butë pellushi i këndshëm për lekurën.

Dormeo Emotion Mini Owl Learning

Të forta, rezistente dhe lahen plotësisht për higjienë maksimale

Bufat lahen në lavatriçe në 30°C, për t'i mbajtur ato të freskëta dhe të bukura për vite të tëra miqësie të dashur. Mikrofibrat Wellsleep® kanë thithje minimale lagështie për rezistencë ndaj njollave dhe mykut, kështu që ato qëndrojnë më të freskëta, më të pastra për më gjatë.

Koleksioni Emotion Owl

Bufat Emotion Owl Learning janë pjesë e koleksionit Emotion Owl, në të cilin mund të gjeni edhe produkte të tjera si jastëkë, batanije, set çarçafësh dhe lodra të tjera të buta që ndihmojnë në krijimin e një ambienti më të rehatshëm gjumi.

Kliko këtu

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star