ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Bufa Edukativ

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000225649
Photo
Video

Zgjohu, është koha për të mësuar! Anëtarët e rinj të familjes Emotion Owls kanë të bëjnë me bazat, duke e ndihmuar fëmijën tuaj të mësojë alfabetin, numrat dhe si të tregojë kohën. Një dhuratë e lezetshme 3-në-1 që mund të përdoret si një lodër ose jastëk i butë, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe vjen me një batanije të butë, në mënyrë që miqtë tuaj të vegjël të jenë gjithmonë gati për një përkëdhelje, një sy gjumë ose lojë.

Bufa Edukativ
2,990 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Zgjohu, është koha për të mësuar! Anëtarët e rinj të familjes Emotion Owls kanë të bëjnë me bazat, duke e ndihmuar fëmijën tuaj të mësojë alfabetin, numrat dhe si të tregojë kohën. Një dhuratë e lezetshme 3-në-1 që mund të përdoret si një lodër ose jastëk i butë, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe vjen me një batanije të butë, në mënyrë që miqtë tuaj të vegjël të jenë gjithmonë gati për një përkëdhelje, një sy gjumë ose lojë.

Më shumë
Detajet e produktit

Njihuni me anëtarët e rinj të familjes!

Familja Emotion Owls është bërë shpejt një nga linjat më të njohura në Dormeo, duke ofruar lodra të buta simpatike të bëra nga materiale të cilësisë së lartë për përqafime të ngrohta. Tani dy anëtarë të rinj i janë bashkuar familjes së bufëve, me fokus në përgatitjen për shkollë dhe në jetë, mësim dhe aventura.

Dormeo Emotion Owl Learning Dormeo Emotion Owl Learning

Numrat dhe shkronjat, themeli i të mësuarit

Nga të gjitha gjërat që mësojmë në shkollë, ndoshta më e rëndësishmja janë shkronjat dhe numrat, duke dhënë bazat e forta për të lexuar, matematikë, për të treguar kohën dhe për të mësuar më shumë për botën që të gjithë ndajmë. Tani ju mund t'i ndihmoni miqtë dhe familjen tuaj më të re të krijojnë një lidhje të këndshme me edukimin, pasi ata mësojnë të njohin shkronjat dhe numrat me mbështetjen e dashur të dy bufave lozonjare, mësues të durueshëm që janë gjithmonë të gatshëm me një buzëqeshje.

Dormeo Emotion Owl Learning

Dy bufa për të shijuar së bashku

Bufi rozë vjen me një orë në bark dhe dy akrepa që mund t'i lëvizni për të praktikuar të tregojë kohën. Bufi portokalli ka alfabetin në bark, së bashku me një xhep sekret për ëmbëlsirat. Fytyrat e lezetshme të bufëve dhe trupat përkëdhelës i bëjnë ata shokët idealë të lojës dhe një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar kohën dhe për të ndarë përvojat me çdo fëmijë të vogël.

Dormeo Emotion Owl Learning

Tre përdorime praktike

Çdo buf ka përdorime 3-në-1 që e bëjnë atë një dhuratë ideale dhe një shoqërues udhëtimi. Bufi është një lodër e lezetshme, e butë, një fytyrë e njohur dhe një mik i dashur. Mund të përdoret gjithashtu si jastëk, për të fjetur kudo, ose kur nevojitet një rehati shtesë, në makinë ose në piknik. Batanija e butë, e cila mund te futet brënda bufit plotëson kompletin dhe ju mban ngrohtë. Ideale për t'u përdorur në kohën e gjumit dhe në çdo kohë që dëshironi komoditetin e shtëpisë në një paketë të lezetshme dhe simpatike.

Dormeo Emotion Owl Learning

Përmasë e madhe

Batanija është 130x180 cm, dhe çdo buf është rreth 33 cm e lartë. Si batanija ashtu edhe bufi lahen në lavatriçe në 30°C, për t'i mbajtur ato të freskëta dhe të bukura edhe pas shumë vitesh. Bufat janë të mbushura me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që kanë një ndjenjë të butë dhe me push, miqve tuaj të vegjël do pëlqejnë të përqafohen dhe të ëndërrojnë.

Dormeo Emotion Owl Learning

Koleksioni Emotion Owl

Bufat Emotion Owl Learning janë pjesë e koleksionit Emotion Owl, në të cilin mund të gjeni edhe produkte të tjera si jastëkë, batanije, set çarçafësh dhe lodra të tjera të buta që ndihmojnë në krijimin e një ambienti më të rehatshëm gjumi.

Kliko Këtu

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star