Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Pastrues i ajrit nga thatësia Air Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-73%

Kjo pajisje bën të mundur kontrollin e lagështisë së ajrit duke rritur dhe rregulluar lagështinë në dhomë. Depozitë uji e madhe e cila mund të punojë deri në 9 orë. E vogël, praktike, portabël, e lehtë për tu përdorur dhe pastruar, e pazhurmshme dhe me funksion auto-fikje kur mbaron uji.

Pastrues i ajrit nga thatësia Air Pure

Çmimi: 7,490 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kjo pajisje bën të mundur kontrollin e lagështisë së ajrit duke rritur dhe rregulluar lagështinë në dhomë. Depozitë uji e madhe e cila mund të punojë deri në 9 orë. E vogël, praktike, portabël, e lehtë për tu përdorur dhe pastruar, e pazhurmshme dhe me funksion auto-fikje kur mbaron uji.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni rehatinë dhe shëndetin

Pastruesi i ajrit do të bëjë një diference shumë të madhe në mënyrën se si ju do ta shikoni dhe ndjeni duke stabilizuar lagështinë në ambjentet e thata. Lagështia e ajrit ka një impakt në mënyrën sesi ne ndjehemi në shtëpinë tonë. Ajri i thatë na bën ne të biem pre e shumë problemeve si lëkurë e thatë, hundë të bllokuara, kollë e thatë, buzë të plasaritura etj.

Falë pastruesit të ajrit me dritë LED dhe me një dizajn të veçantë, ju do të përjetoni paqen dhe do të gjeni qetësinë gjatë gjithë kohës në shtepi. Ky produkt është shumë i lehtë në peshë dhe ju mund ta lëvizni lehtësisht nga amjenti i ndjenjes në dhomën e gjumit dhe ka një sistem kontrolli me prekje për të zgjedhur dhe kontrolluar lagështinë.

Ajri i pastër përmirëson cilësinë e jetesës

Pastruesi i ajrit Dormeo është një zgjidhje inovative e cila do të bëjë të mundur stabilizimin e lagështisë në dhomë për të siguruar një ambjent të rehatshëm. Kjo jo vetëm që do të përmirësojë mirëqënien, por në të njëjtën kohë do të ketë impakt pozitiv edhe në shëndetin tuaj.

Për një shëndet të mirë, sasia ideale e lagështisë në ambjentin tuaj duhet të jetë 45%, dhe pastruesi i ajrit Dormeo do t'ju ndihmojë të përmirësoni shëndetin tuaj. Lagështia do të veprojë si një agjent neutral hidratues i cili do të ndihmojë në lehtësimin e shumë problemeve shëndetësore. Gjithashtu pastruesi i ajrit do të ndihmojë që të merrni frymë lirshëm, apo në rastin kur fëmijët janë të sëmurë me kollë apo hundë të bllokuara.

Shijoni një ndjesi ngrohtësie në shtëpi

Ambjentet e thata do të bëjnë që ajri të jetë më i ftohtë sesa aktualisht, kështu shtëpia juaj do të jetë më e ngrohtë me pastruesin e ajrit Dormeo.

Informacione Shtesë

E përshtatshme për:

  • njerëzit që vuajnë nga astma, alergjitë dhe sinuset
  • për të gjithë ata, që kanë lëkur të thatë, buzë të çara, sy me pak lot apo dhimbje fyti
  • zyrat që kanë kompjutera
  • vendet ku pihet duhani
  • vendet ku ka sipërfaqe prej druri siç janë kabinetet, dyshemetë me parket
  • per ambjente te cilat kane ngrohje qendrore
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star