Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Pantofla Primavera II

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Të buta, të ngrohta, me material pellushi, perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Të disponueshme në 2 ngjyra: bezhë dhe blu dhe në 3 numra S (37-38), M (39-40) and L (41-42).

Pantofla Primavera II

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Të buta, të ngrohta, me material pellushi, perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Të disponueshme në 2 ngjyra: bezhë dhe blu dhe në 3 numra S (37-38), M (39-40) and L (41-42).

Më shumë
Detajet e produktit

Pantofla të buta dhe të ngrohta

Ju pëlqen që edhe kur jeni në shtëpi të ndiqni stilin tuaj dhe të ndjeheni mirë, vishni pantoflat e buta Dormeo Primavera dhe shijoni butësinë dhe ngrohtësinë që vetëm ato mund të dhurojnë. Me material pellushi ideale për ditët e ftohta të dimrit.

Pantoflat primavera jane në 2 ngjyra: bezhë dhe blu dhe në 3 numra: S (37-38), M (39-40), L (41-42).

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia