Nuk keni produkte në shportë

Provo

Paketa Aromatike Aromatherapy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Paketa aromatike të cilat do ti shtojnë freski dhe aromë dhomës tuaj. Freski livandoje, jasemin, kamomil dhe limon. Ju mund të vendosni paketat aromatike në jastëk ose jorgan.

Me çdo blerje Dormeo ju mund të fitoni 1 dhomë gjumi Brunes në vlerë 1.290 Euro ose 1 nga 10 dhuratat Dormeo.
Paketa Aromatike Aromatherapy

Çmimi: 690 Lekë


Oferta: 138 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Paketa aromatike të cilat do ti shtojnë freski dhe aromë dhomës tuaj. Freski livandoje, jasemin, kamomil dhe limon. Ju mund të vendosni paketat aromatike në jastëk ose jorgan.

Më shumë
Detajet e produktit

Flini më mirë me aromën qetësuese në jastëkun tuaj

Përjetoni butësine dhe aromën qetësuese gjatë kohës që ju flini. Paketat aromatike përmbajne përbërës natyral të cilet ju ndihmojnë të flini:

 • Sytha lavander të thatë - e ëmbël, lule dhe bimë me nuanca balasamike
 • Sytha jasemine të thatë -e mrekullueshme, delikate, aromë e këndshme
 • Sytha kamomili të thatë - aromë qetësuese e ëmbël
 • Limon i thate - pastërti, qetësi dhe aromë kremi

Këto aroma janë natyrale, të thara në 70°C dhe të paketuar në qese të cilat ruajne aromën për një kohë të gjatë. Aromat do të sigurojnë një ambjent gjumi të pastër dhe të fresket gjatë gjithë kohës.Ne ju rekomandojmë të ndërroni paketën aromatike pas 3 muaj përdorimi.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Ideale për personat që adhurojnë aromaterapine
 • Një zgjidhje për t'ju zënë gjumi më shpejtë
 • Dhuratë ideale për miqtë tuaj

Të dhëna teknike
Materiali polistër
lahet JO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia