Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Set këllëfësh me flutura Butterfly

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-71%

Seti i këllëfëve Butterfly me material 100% pmabuk. Dizajni me flutura do t'ju dhurojë ndjesinë sikur jeni në përrallë dhe është një vlerë e shtuar për çdo dhomë vajze. Këllëfi i jorganit dhe i jastëkut janë me mbyllje me zinxhir. Lahet në lavatriçe me 60℃. Seti përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm.

Set këllëfësh me flutura Butterfly

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Butterfly me material 100% pmabuk. Dizajni me flutura do t'ju dhurojë ndjesinë sikur jeni në përrallë dhe është një vlerë e shtuar për çdo dhomë vajze. Këllëfi i jorganit dhe i jastëkut janë me mbyllje me zinxhir. Lahet në lavatriçe me 60℃. Seti përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn me flutura dhe ndjesi përrallore

Lejoni imagjinatën e fëmijëve tuaj të zgjasë. Ky set i mrekullueshëm i cili është i dizenjuar me dizajn me flutura do ti shtojë bukurinë dhomës së fëmijës tuaj.Seti përbehet nga kellefi i jorganit dhe këllëfi i jastëkut.

100% pambuk për më shumë butësi

Seti i këllëfëve Dormeo me dizajn me flutura është i prodhuar me material 100% pambuk për më shumë butësi.

Mbyllje me zinxhir

Këllëfi i jorgani dhe jastëkut mbyllet me zinxhir. Për më shumë lehtësi, ky set mund të lahet edhe në lavatriçe.

Kompletoni dhomën e fëmijës

Ju mund të kompletoni dhomën e fëmijës tuaj dhe mund të zgjidhni edhe setin batanije dhe jastëk për fëmijë.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë mbyllje me zinxhir
Materiali pambuk
Programi Dormeo fëmijët
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star