Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Set këllëfësh me dinosaur Dino

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-71%

Seti i këllëfëve Dino me material 100% pambuk dhe me një dizajn me dinosaur. Këllëfi i jastëkut me dinosaurat shumëngjyrësh kombinohet me këllëfin e jorganit dhe do të çojnë imagjinatën e fëmijëve tuaj në botën e aventurave. Lahet në 60℃. Seti përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit dhe i jastëkut janë me mbyllje me zinxhir.

Set këllëfësh me dinosaur Dino

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Dino me material 100% pambuk dhe me një dizajn me dinosaur. Këllëfi i jastëkut me dinosaurat shumëngjyrësh kombinohet me këllëfin e jorganit dhe do të çojnë imagjinatën e fëmijëve tuaj në botën e aventurave. Lahet në 60℃. Seti përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit dhe i jastëkut janë me mbyllje me zinxhir.

Më shumë
Detajet e produktit

Set këllëfësh me figura dinosauri

Dizenjoni dhomën e gjumit të fëmijes tuaj me imazhet dhe ngjyrat e tij të preferuara dhe shtoji bukurinë edhe me setin e këllëfëve me dinosaur. Perfekte për të zhvilluar imagjinaten e djemve, set në ngjyrë bojëqielli dhe figura dinosauri.

100% pambuk për më shumë butësi

Seti i këllëfëve Dormeo me dizajn me flutura është i prodhuar me material 100% pambuk për më shumë butësi.

Mbyllje me zinxhir

Këllëfi i jorgani dhe jastëkut mbyllet me zinxhir. Për më shumë lehtësi, ky set mund të lahet edhe në lavatriçe.

Kompletoni dhomën e fëmijës

Ju mund të kompletoni dhomën e fëmijës tuaj dhe mund të zgjidhni edhe setin batanije dhe jastëk për fëmijë. Përmasat: 140x200 këllëfi i jorganit dhe 50x70 këllëfi i jastëkut.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë mbyllje me zinxhir
Materiali pambuk
Programi Dormeo fëmijët
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star