ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Seti Warm Hug për fëmijë 2020

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177832
Photo
Video
-60%

Set Warm Hug për fëmijë një batanije dhe jastëk i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm. I disponueshëm në dy dizajne dhe ngjyra, shkëlqen në errësirë për të dhënë rehati dhe siguri shtesë, duke e bërë kohën e gjumit diçka për të cilën femijet ta presin me padurim. Jastëku është i mbushur me mikrofibra Wellsleep për mbështetje të butë, dhe mund të lahet plotësisht në lavatriçe.

Seti Warm Hug për fëmijë 2020

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,396 Lekë

Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Set Warm Hug për fëmijë një batanije dhe jastëk i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm. I disponueshëm në dy dizajne dhe ngjyra, shkëlqen në errësirë për të dhënë rehati dhe siguri shtesë, duke e bërë kohën e gjumit diçka për të cilën femijet ta presin me padurim. Jastëku është i mbushur me mikrofibra Wellsleep për mbështetje të butë, dhe mund të lahet plotësisht në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Jepni dhuratën më të bukur dhe të sigurtë fëmijëve

Frika e fëmijëve nga errësira tani mund të mundet përfundimisht! E mbani mend kur ishim fëmijë dhe kishim frikë nga errësira - të paaftë për të rënë në gjumë nga frika e monstrave nën shtrat ose në dollap? Ne do të fshiheshim nën batanije sepse besonim se ata kishin fuqinë të na mbronin. Miliona fëmijë në të gjithë botën përjetojnë frikë nga errësira gjatë natës dhe prindërit përpiqen të gjejnë një zgjidhje. Seti Dormeo Warm Hug për fëmijë mund t’i ndihmojë fëmijët të ndihen të sigurt, duke eleminuar frikën nga errësira dhe duke i lejuar ata të pushojnë dhe të flenë më mirë.

Kjo batanije me të vërtetë unike me material mikrofibër ka një shkëlqim të mahnitshëm që e bën atë thjesht perfekt për natën. Batania me shkëlqim do të ndriçohet në errësirë dhe do të krijojë një atmosferë të bukur në dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj. Pëlhura dhe boja me shkëlqim janë jo toksike, krejtësisht të sigurta për çdo familje.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2020

Gati për një sy gjumë kudo

Paketim dhe transportim i lehtë, mbajeni batanijen dhe jastëkun me vete në piknik, pushime ditore, kështu që kudo që të jetë fëmija juaj ata mund të shijojnë përqafimin e ngrohtë dhe komoditetin e shtëpisë dhe të flenë aq mirë sa në shtratin e tyre.

Dy modele për të zgjedhur

Seti i Dormeo Warm Hug për fëmijë vjen në dy dizajne magjike. Rozë, me njëbrirësh dhe zemra, ose blu me aeroplanë. Të dy jastëku dhe batanija janë të kthyeshme, me modelin në njërën anë dhe një ngjyrë të butë në anën tjetër, për katër pamje të shkëlqyera në një.

 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2020
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2020
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2020
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2020

Ide e mahnitshme për dhuratë

Ky set i bukur batanije dhe jastëk do të bëjë dhuratën më origjinale. Merrni atë për djalin, vajzën, mbesën apo nipin tuaj për Krishtlindje apo edhe ditëlindje, përvjetorë dhe më shumë.

Ajo vjen e mbështjellë me një fjongo që mban mesazhin e shkruar me shkronja argjendi - Shtëpia është aty ku është zemra.

Një jastëk dhe batanije që përputhen me komoditetin

Seti përfshin një jastëk dhe një batanije, të dyja mund të lahen në 30 °C.

Batanija:

 • është prej pelushi, luksoze dhe shumë e ngrohtë,
 • ka kapse me të cilat lehtë mund ta mbështjellësh batanijen rreth fëmijës tënd, ose të krijosh një xhep të ngrohtë për këmbët,
 • është në përmasë 130x190.

Jastëku:

 • ndihet aq mirë sa duket me një mbulesë shtesë të butë,
 • është bërë nga mikrofibra Wellsleep® që ofrojnë butësi, dhe gjithashtu me veti të jashtëzakonshme termike dhe thithjen minimale të lagështisë,
 • të lehta dhe të ajrosshme, thahet shpejtë dhe rezistente ndaj mykut,
 • është në përmasë 37x37cm.
Dormeo Warm Hug Kids Set 2020 Dormeo Warm Hug Kids Set 2020
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Blanket: 100% polyester; Pillow: 100% polyester
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni
Përmasat Blanekt: 130x190 cm; Pillow: 40x40 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star