ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set çarçafësh Summerflowers

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000142822
Photo
Video
-50%

Jepini dhomës freskinë e luleve të verës dhe merrni një gjumë të mirë nate në një ambient të bukur. Prodhuar me material pambuku 100% natyral dhe me qepje sateen, për rehati, butësi, ajrosje dhe freski. Seti tek 140x200 cm dhe seti dopjo 200x200 cm. Katër pamje në një set te vetëm. Në dispozicion në ngjyrë të bardhë, të kuqe, blu dhe jeshile.

Set çarçafësh Summerflowers

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jepini dhomës freskinë e luleve të verës dhe merrni një gjumë të mirë nate në një ambient të bukur. Prodhuar me material pambuku 100% natyral dhe me qepje sateen, për rehati, butësi, ajrosje dhe freski. Seti tek 140x200 cm dhe seti dopjo 200x200 cm. Katër pamje në një set te vetëm. Në dispozicion në ngjyrë të bardhë, të kuqe, blu dhe jeshile.

Më shumë
Detajet e produktit

Shndërroni dhomën e gjumit në një vend të shenjtë pushimi

Sillni ngrohtësinë, butësinë dhe bukurinë natyrore të një kopshti veror në dhomën tuaj të gjumit me këtë set të bukur çarçafësh. Prodhuar nga pambuku 100% natyral dhe me qepje sateen për ndjesinë më të mirë dhe të këndshme për lëkurën tuaj.

Lëreni bukurinë e luleve të frymëzojnë ëndrrat tuaja

Bukuria elegante e luleve ka frymëzuar gjenerata të artistëve dhe stilistëve, të cilët kanë krijuar vepra për të dekoruar shtëpinë dhe për të qetësuar mendjen dhe trupin. Tani ju mund të shijoni disa nga kënaqësitë e një kopshti veror në dhomën tuaj të gjumit me këtë set të bukur këllëfësh, me një dizajn të kendshem.

 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set

Katër pamje të shkëlqyera për tu përshtatur me stilin tuaj

Çdo kellef jastëku dhe jorgani ka dy anë. Nga njëra anë dizajni i bukur me lule që sjell freskinë e një kopshti veror në shtratin tënd. Nga ana tjetër një ngjyrëshe. Pershtatini dhe miksojini të dy anet për të krijuar stilin tuaj dhe rifreskoni dhomën tuaj të gjumit në çdo kohë, me katër pamje të shkëlqyera nga një set i vetëm këllëfësh. I disponueshem në ngjyrë të bardhë, të kuqe, blu dhe jeshile, me kontur të lehtë rreth skajeve.

 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set

Me material pambuk për rehati maksimale të gjumit

Seti i kellefeve është me material 100% pambuk, pëlhura ideale për t’u përdorur fale vetive të saj të jashtëzakonshme te cilat janë te njohura që nga kohërat e lashta.

 • Pambuku është i lehtë dhe i butë, por jashtëzakonisht i fortë dhe i qëndrueshëm.
 • Përthithës shumë i mirë, ajroset lehtësisht dhe një përcjellës i mirë i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni të ngrohtë në dimër dhe të freskët në verë.
 • E butë në prekje, pa ngjitje statike.
 • Pambuku është 100% fibër natyrale. Për dallim nga materialet sintetike dhe pëlhurat me bazë vajore, ai është anti alergjik dhe nuk përmban kimikate të dëmshme.
 • Lehtësi në larje dhe mirëmbajtje.
Dormeo Summerflowers Bedding Set

Sateen për më shumë butësi në prekje

Cilësia e pëlhurës së pambukut varet nga endja e përdorur për ta prodhuar atë. Pambuku me cilësi të ulët ka një numër të barabartë të fijeve vertikale dhe horizontale, duke i dhënë një ndjesi të ashpër ne prekje. Në këtë set këllëfësh është përdorur endja me material sateen, me më shumë fije vertikale sesa ato horizontale, duke i dhënë një ndjenjë më të butë, më të rehatshme dhe për një gjumë më të mirë gjatë natës.

 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
 • Dormeo Summerflowers Bedding Set
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë duvet cover 140x200 & 1x pillow case 50x70; duvet cover 200x200 & 2x pillow case 50x70
Linja Dormeo Trends
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Bardhë, E Kuqe, Jeshile
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star