Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Luna

Photo
Video
-70%

Jastëku klasik Dormeo Luna do të përmirësojë gjumin tuaj gjatë natës duke ju dhënë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën aty ku duhet më tepër. Me material me mikrofibra te avancuara Wellsleep®, jastëku mund të lahet në lavatriçe. Përmasa 50x70cm.

Jastëk Klasik Luna

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku klasik Dormeo Luna do të përmirësojë gjumin tuaj gjatë natës duke ju dhënë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën aty ku duhet më tepër. Me material me mikrofibra te avancuara Wellsleep®, jastëku mund të lahet në lavatriçe. Përmasa 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni cilësinë e gjumit gjatë natës

Jastëku klasik Dormeo Luna do të përmirësojë gjumin tuaj gjatë natës duke ju dhënë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën aty ku duhet më tepër. Mikrofibrat e avancuar Wellsleep® janë rezultat i hulumtimit të vazhdueshëm shkencor. Këto mikrofibra jashtëzakonisht të butë dhe qe ajroson lehtesisht kanë një strukturë të veçantë që u lejon atyre të krijojnë xhepa të vogla ajri, të cilat shtojnë vëllim në mbushjen, duke ju siguruar gjumë të rehatshëm dhe qetësues.

Hiqni ose shtoni mbushjen për të rregulluar lartësinë e jastëkut

Jastëku ështe me zinxhir në pjesën anësore dhe ju mund të hiqni ose shtoni mbushjen. Kjo do tju lejojë të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe butësinë e jastëkut sipas preferencës tuaj. Jastëku mund të lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut është 50x70cm.

Rekomandohet për këdo që:

  • dëshiron të ndryshojë lartësinë e jastëkut
  • deshiron të laj rregullisht jastëkët
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star