ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Aloe Vera Anatomik II 50x70

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110074693 SKU: 110074693
Photo
Video
-50%

Jastëk anatomik Aloe Vera II është ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë dhe butësinë e jastëkut sipas deshirës tuaja. Bërë nga pëlhurë miqësore me mjedisin. Jastëku lahet plotësisht në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Përmasa e jastëkut është 50x70 cm.

Jastëk Aloe Vera Anatomik II 50x70

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk anatomik Aloe Vera II është ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë dhe butësinë e jastëkut sipas deshirës tuaja. Bërë nga pëlhurë miqësore me mjedisin. Jastëku lahet plotësisht në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Përmasa e jastëkut është 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjeni gjumin tuaj të bukurisë me ndihmën e jastëkut të ri dhe të përmirësuar anatomik 2 në 1 me Aloe Vera

Gjumi përfundimtar i bukurisë është kur ju shkoni për të fjetur dhe jastëku juaj fillon punë - duke ushqyer lëkurën tuaj, duke përmirësuar pamjen tuaj dhe duke ju dhënë energji për ditën e ardhshme.
Prandaj ne krijuam jastëk anatomik Dormeo Aloe Vera, jastëk të rehatshëm dhe praktik që do t'ju japë mbështetjen më të mirë për trupin tuaj për përvojën më të mirë të gjumit. Ky jastëk është krijuar për njerëzit që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre, por nuk duan jastëk anatomik me material memori të zakonshme.

I ndarë në dy pjesë për çdo pozicion gjumi

Jastëku anatomik Aloe Vera ka 2 pjesë të cilat ndryshojnë në vëllim dhe qëndrueshmëri në mënyrë që t'i japin mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës.
Ana më e vogël ju siguron mbështetje më të fortë në zonën e qafës dhe shpatullave
Ana më e gjërë ofron një ndjesi më të rehatshme në zonën e kokës
Prandaj jastëku anatomik Dormeo Aloe Vera është i përshtatshëm për të gjitha pozicione e gjumit: anash, me shpine dhe me bark.

I mbushur me fibra Wellsleep dhe i pasuruar me Aloe Vera

Të dy dhomat janë të mbushura me fibra të buta Wellsleep. Mbulesa është bërë nga fibrat Softdream dhe është e pasuruar me fije Aloe Vera që ju jep një ndjesi qetësuese, relaksuese dhe të butë në lëkurën tuaj.

Të dhëna teknike
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star