ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Thikë e sheshtë Delimano Nutribullet

Vlerësoni këtë produkt
ID: 103310733 SKU: 1000062963
Photo
Video

Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Tehu për bluarje - tehu i rrafshët është ideal për bluarjen e drithërave, bluarjen e bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrave. Tehu është bërë prej çeliku inox dhe kurrë nuk ka nevojë për mprehje. 

Thikë e sheshtë Delimano Nutribullet
1,190 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Tehu për bluarje - tehu i rrafshët është ideal për bluarjen e drithërave, bluarjen e bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrave. Tehu është bërë prej çeliku inox dhe kurrë nuk ka nevojë për mprehje. 

Më shumë
Të dhëna teknike
Pesha 0.18 kg

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star