ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Gotë për Nutribullet 0,9 l Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 105859546 SKU: 1000079197
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Nutribullet is a superfood nutrition extractor. Make and and enjoy healthy drinks right in the same cup. Nutribullet tall cup 0,9 l is part of it.

Gotë për Nutribullet 0,9 l Delimano
1,290 Lekë
Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Shkruani adresën tuaj të e-mail dhe ne do t'ju njoftojmë sapo produkti të jetë sërisht në stok.

* Fusha të detyrueshme

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Nutribullet is a superfood nutrition extractor. Make and and enjoy healthy drinks right in the same cup. Nutribullet tall cup 0,9 l is part of it.

Më shumë
Detajet e produktit
Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Bëni dhe shijoni pije të shëndetshme në të njëjtën gotë. Gota e gjatë e Nutribullet është 0,9 l.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star