ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Nutribullet 600 - 3 pjese Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000218078
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pregatisni salca të shijshme ose smoothie të mbushura me vitamina, Nutribullet është një pjesë e domosdoshme e kuzhinës moderne. Motori i tij i fuqishëm 600 W ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet,nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe. E disponueshme në 3 ngjyra.

Nutribullet 600 - 3 pjese Delimano
8,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Pregatisni salca të shijshme ose smoothie të mbushura me vitamina, Nutribullet është një pjesë e domosdoshme e kuzhinës moderne. Motori i tij i fuqishëm 600 W ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet,nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe. E disponueshme në 3 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Karakteristika

Zbuloni 5 tiparet më të rëndësishme të Nutribullet:

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Thikat e Nutribullet janë krijuar për Nutrient Extraction™, gjë që ekthen ushqimin e zakonshëm në superushqim. Kjo do të thotë që ju do të merrni maksimumin nga çdo përbërës.

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Thjesht hiqni thikat, lajini me sapun dhe ujë dhe vendosini gotat në raftin e sipërm të pjatalarëses. Ky është shëndeti pa shumë rrëmuje.

 • Nutribullet 600 3 pcs

  A e dini se shumica e smooth mund të bëhen në më pak se 60 sekonda? Tani ju mund ta përshtatni ushqimin e shëndetshëm në ditën tuaj të zënë!

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Dizajni i thjeshtë e bën këtë një pajisje që do ta përdorni çdo ditë. Thjesht vendosni përbërësit, shtyjeni poshtë, rrotullojeni pak dhe përzieni. Po, është kaq e lehtë.

 • Nutribullet 600 3 pcs

  600 wat fuqi në blenderin origjinal NutriBullet kthen çdo gjë nga luleshtrydhet te spinaqi në një ushqim të butë dhe të shijshëm.

Gjithçka që i nevojitet trupit tuaj

Nutribullet nuk është një blender dhe as një shtrydhëse frutash e perimesh, por një ekstraktues ushqimi. Ka fuqinë e zhbllokimit të ushqimit të fshehur brenda ushqimit që hamë. Zbuloni Nutribullet dhe ndryshoni zakonet tuaja të të ngrënit dhe jetën tuaj!

Shumë prej elementëve thelbësorë brenda ushqimeve tona nuk mund të arrihen vetëm me lëngje, përzierje ose përtypje. Për të hyrë në superushqyerjen brenda farërave, lëkurës dhe kërcellit të ushqimit që hamë, ato duhet të shndërrohen plotësisht - dhe kur të jenë, ne marrim shumë më tepër ushqim nga ngrënia e të njëjtave ushqime që po hamë tani. Me Nutribullet, ju mund të bëni një pije që do të jetë e ngarkuar me lëndë ushqyese të tretshme që normalisht do të kalonin nëpër trupin tuaj pa asnjë ndikim.

Si? Nutribullet përdor motorë të fuqishëm për të nxjerrë, copëtuar, thermuar, miksuar dhe shtrydhur gjithçka që ofron ushqimi juaj.

Dhe tani ky shpërbërës i famshëm i superushqimit i disponueshëm në 4 ngjyra tërheqëse, për t'iu përshtatur çdo kuzhine.

Nutribullet 600 3 pcs

Nutribullet nuk është si çdo blender tjetër

Nëse mendoni se përzierësi juaj i zakonshëm mund ta kthejë ushqimin tuaj në smoothie, prisni derisa të provoni Nutribullet - kjo pajisje e jashtëzakonshme është e mbushur me veçori të mahnitshme të cilat e kthejnë ushqimin në pije kremoze, shkumëzuese dhe të shijshme që nuk do të dëshironi ta zëvendësoni kurrë me një smoothie të zakonshëm.

Veprimi ciklonik i patentuar dhe 20.000 RPM zhbllokon lëndët ushqyese të përfshira në ushqimet tona të preferuara - madje edhe në farat, lëkurën dhe kërcellin e tyre! Çdo lëndë ushqyese do të jetë gati për trupin tuaj që të konsumojë, duke i mbushur qelizat tuaja me vitamina, minerale dhe lëndë ushqyese të tjera të rëndësishme.

Nutribullet 600 3 pcs

Thërrmoni arrat, akullin, perimet, frutat, farat, kërcellin, lëkurën dhe i ktheni ato në një ushqyes të shijshëm

Arra, bajame, brokoli të freskët, karrota dhe më shumë: i gjithë ky ushqim do të pluhurizohet në pije të butë dhe me lëng pa ndonjë mbetje të vogël. Veprimi ciklonik siguron që çdo pjesë e vogël e ushqimit të ndahet në pije me shkumë. Në këtë mënyrë ju mund të konsumoni shumë më tepër perime të freskëta që ndryshe janë të vështira për t’u ngrënë vetëm.

Një gotë e gjatë për përzjerje të shëndetshme dhe të shijshme

Seti përfshin 3 pjesë:

 • Dizajni unik i tehut të ri çelik inox, kur kombinohet me veprimin ciklonik, gjeneron fuqinë për të thyer fara të ashpra, kërcell të trashë dhe lëkurë të fortë për të hyrë në ushqimin e fshehur brenda. Tehu është bërë prej çeliku inox dhe nuk ka nevojë për mprehje.
 • Një filxhan i gjatë për të pregatitur gjithçka që ju dëshironi.
 • Fuqia është zemra e Nutribullet. Thjesht futeni në prizë, vendoseni goten në bazën e fuqisë me fuqi të lartë rrotulluese dhe shtypni. Nuk bëhet më e lehtë se kaq.

Me Nutribullet do të zbuloni një mënyrë të re të shijshme për të ngrënë në mënyrë të shëndetshme - çfarëdo që dëshironi të perzieni, thjesht shtojeni në gotë, shtypeni poshtë dhe do të shihni e shijoni smoothie-t më të mirë në një kohë të shkurtër.

Nutribullet 600 3 pcs

Një libër recetash me shumë receta të mirë

Përveç Nutribullet ju do të merrni një libër recetash, plot me receta të shijshme dhe ushqyese që rrisin imunitetin dhe do t'ju bëjnë të ndiheni më mirë.

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Ide për mëngjes

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Ëmbëlsira te shijshme

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Plotë vitamina

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Ushqim i shëndetshëm për fëmijë

Përzieni Nutriblast-in tuaj të preferuar dhe merrni një pije të mbushur me vitamina me Nutribullet

Merrni dozën tuaj ditore të vitaminave, mineraleve, fibrave dhe lëndëve ushqyese të tjera me Nutribullet, pajisjen e vetme të kuzhinës me fuqi të jashtëzakonshme përzierëse. Përzierësit kryesorë si Nutribullet e bëjnë më të lehtë se kurrë kombinimin e një përzierje të shëndetshme të perimeve, frutave dhe akullit në smoothie të shijshme dhe pije me lëng që janë të mbushura me mirësi.

Nutribullet 600 3 pcs

Si të pastroni Nutribullet?

Një mënyrë e thjeshtë dhe efikase për të pastruar përbërësit e ngjitur është të mbushni gotën me ujë të ngrohtë dhe ilaç për enët, të vidhosni tehun dhe vendoseni ne NutriBullet për 20-30 sekonda. Kjo do të lirojë përbërësit e ngjitur dhe me një pastrim të lehtë dhe shpëlarje, do të përfundoni me pastrimin e gotës dhe thikë. Gotat e Nutribullet mund të lahen në raftin e sipërm të lavastoviljes duke përdorur ciklin normal.

 • Nutribullet 600 3 pcs

  Mbusheni me ujë të ngrohtë dhe vendoseni në punë për 20-30 sekonda

 • Nutribullet 600 3 pcs

  I sigurt për tu larë edhe në lavastovilje në raftin e sipërm (cikli normal)

Informacione Shtesë

What’s in package?

 • 1 x high torque 600W power base,
 • 1 x 0,7 L tall cup,
 • 1 x extractor blade,
 • Pocket Nutritionist booklet and user manual.

Technical information

 • AC 220-240V, 50/60Hz
 • 600W Max
 • Diameter of the power base: 13.5 cm
 • Height of the base without the cups: 20 cm
 • Tall cup height: 17 cm
 • Diameter of the cups (drinking side): 10.5 cm
 • Available in 4 colours: black, white, red, grey
Nutribullet 600 3 pcs

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star