Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ngrohës Elektrik

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-84%

Ngrohës elektrik perfekt për netët e ftohta të dimrit, zgjidhja ideale për të ngrohur këmbët. Perfekte edhe për pjesët e tjera të trupit si barku apo shpina, gjithashtu qetëson muskujt e lodhur dhe të tendosur. Me një buton kontrolli me 3 nivele. Ngrohet shpejt, portative, mund ta merrni me vete kudo. Lahet me dorë.

Ngrohës Elektrik

Çmimi: 9,490 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ngrohës elektrik perfekt për netët e ftohta të dimrit, zgjidhja ideale për të ngrohur këmbët. Perfekte edhe për pjesët e tjera të trupit si barku apo shpina, gjithashtu qetëson muskujt e lodhur dhe të tendosur. Me një buton kontrolli me 3 nivele. Ngrohet shpejt, portative, mund ta merrni me vete kudo. Lahet me dorë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngrohësi elektrik Dormeo, zgjidhja ideale për dhimbjet dhe muskujt e lodhur

Kur vjen puna tek dhimbjet dhe lodhjet, ngrohësi elektrik Dormeo mund t'ju ofrojë qetësi dhe shplodhje. Dizajni dhe forma e tij e bëjnë perfekte për trajtimin e:

Electric Warmer Xmas

Shpinë: Nese keni dhimbje shpine mos shikoni për asnjë produkt tjetër.

Electric Warmer Xmas

Këmbët e ftohta dhe të lodhura: Qetëson dhe ngroh këmbët, ndihmon në qarkullimin e gjaku dhe artritit. Mënyra ideale për qetësimin e dhimbjeve të këmbëve.

Electric Warmer Xmas

Qafa dhe shpatullat: Ju mund ta hidhni atë mbi shpatulla dhe menjëherë do të ndjeni ndryshimin.

Electric Warmer Xmas

Ngërçet e muskujve: Ngrohësi elektrik është shumë i mirë për qetësimin e muskujve të lodhur.

Ky ngrohës mund të përdoret në çdo moment dhe kudo që ju dëshironi. Ju gjithashtu mund ta mbani edhe tek këmbët e krevatit. Me funksione të ndryshme nxehtësi dhe një material shumë të këndshëm. Komandohet me pult dhe ka funksion fikje automatike pas 2 orësh. E madhe mjaftueshem, ju mund ta përdorni sëbashku me partnerin.

Pse duhet të zgjidhni ngrohësin elektrik?

 • Mund të përdoret për shpinën, qafën, barkun, krahët, këmbët
 • Me xhep për të futur këmbët
 • Përmasa 50x70 cm
 • Ideale për tu përdorur çdo ditë
 • Me material shumë të butë
 • Me 3 funksione nxehtësie (i ulët, mesatar, i lartë)
 • Ngrohet shpejt
 • Pult i cili mund të hiqet
 • Lahet me dorë
 • Me funksion fikje automatike
Electric Warmer Xmas

Përdorni terapinë me ngrohje për të lehtësuar dhimbjet dhe lodhjet e muskujve. Nxehtësia ndihmon në qarkullimin më të mirë të gjakut. Kjo do te ndihmojë në qetësimin e muskujve. Aplikimi i nxehtësisë në të njëjtën kohë do të rrise fleksibilitetin, reduktojë dhimbjet e kyçeve dhe muskujve. Kjo është një zgjidhje jo shumë e shtrenjtë, dhe shume efektive për këdo që nuk dëshiron të marrë ilaçe për qetësimin e dhimbjeve.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Voltage: 230 V; Power: 16 W
Materiali polistër
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star