Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Çelës Universal me 8 koka Top Shop

Photo
Video
-70%

Çelësi universal me 8 koka Multitoool 360 ka një dizajn unik. Me këtë çelës unik ju mund të vidhosni dhe zhvidhosni të gjitha llojet e bullonave thjeshtë me një lëvizje. Tashmë nuk do të humbisni më kohë duke kërkuar për çelësin që ju nevojitet.

Çelës Universal me 8 koka Top Shop

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 897 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çelësi universal me 8 koka Multitoool 360 ka një dizajn unik. Me këtë çelës unik ju mund të vidhosni dhe zhvidhosni të gjitha llojet e bullonave thjeshtë me një lëvizje. Tashmë nuk do të humbisni më kohë duke kërkuar për çelësin që ju nevojitet.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i rregullt i çelësave është i rëndë dhe ju nevojitet një për secilën madhësi. Dhe zakonisht çelësat klasik kanë tendencë të rrëshkasin nëpër cepa gjatë kohës që jeni duke shtrënguar bullonat. Çelësi me shumë koka Multitool 360 është ajo që ju duhet!

Çelësi universal me 8 koka Multitoool 360 ka një dizajn unik. Me këtë çelës unik ju mund të vidhosni dhe zhvidhosni të gjitha llojet e bullonave thjeshtë me një lëvizje. Tashmë nuk do të humbisni më kohë duke kërkuar për çelësin që ju nevojitet. Është i rrotullueshëm 360° dhe me 2 koka të cilat lëvizin, ju do të zgjidhni madhësinë që ju duhet në pak sekonda. Ju mund të zgjidhni diametrin nga 8 në 18 mm. Permasat: 8/10/11/13/14/16/17/18

Sekreti i këtij çelësi Multitool 360 është në dhëmbëzat e brëndshëm të trupit të tij, të cilat bëjnë të mundur që ju të mbërtheni edhe në sipërfaqe të cilat janë të vështira për tu arritur, dhe përshtatet për çdo lloj koke. Një tjetër avantazh i tij është që mund të përshtatet në kënde të ndryshme, sado të vështira të jenë ato. Çelësi universal Top Shop Multitool 360 është me material ultra rezistent aliazh çelik.

Kushdo që do të ketë çelësin universal Top Shop Multitool 360, menjëherë do të bëhet tifoz i tij. A keni nevojë të ndryshoni një gomë? Ju pëlqen të bëni punë në shtëpi? Në të gjitha këto raste, ky çelës universal do të jetë shoqëruesi juaj më i mirë.

Informacione Teknike:

  • Gjatësia: 28,5 x 19 x 3 cm

  • Pesha e produktitt: 520 g

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star