ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mini pellush me mimika II

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000179263
Photo
Video

Mini pellushët me mimika Dormeo janë një dhuratë simpatike për këdo që nuk ka frikë të përqafojë ndjenjat e tij dhe t'i ndajë ato me të tjerët. Modelet më të fundit në familjen e miqve janë Goody-Coo jeshile dhe Blushy-Hoo e bardhë, duke shprehur përmbajtje dhe ndrojtje. 16 cm, të mbushura me mikro-fibra të avancuara Wellsleep®, lahen në lavatriçe në 30 °C.

Mini pellush me mimika II
990 Lekë
Transporti Falas
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mini pellushët me mimika Dormeo janë një dhuratë simpatike për këdo që nuk ka frikë të përqafojë ndjenjat e tij dhe t'i ndajë ato me të tjerët. Modelet më të fundit në familjen e miqve janë Goody-Coo jeshile dhe Blushy-Hoo e bardhë, duke shprehur përmbajtje dhe ndrojtje. 16 cm, të mbushura me mikro-fibra të avancuara Wellsleep®, lahen në lavatriçe në 30 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Një buf për çdo gjendje shpirtërore

Një buf i mençur e di se kuptimi i emocioneve është themeli i një marrëdhënie të shëndetshme me veten dhe të tjerët. Tani ju mund të afroheni më shumë me ndjenjat tuaja, me një shoqërues të butë dhe të dashur që mund të lahet plotësisht, aq i vogël sa të shkojë kudo dhe gjithmonë i gatshëm për një përqafim ose lojë. Një mik që mund t’i besoni ndjenjat tuaja.

Shikoni këtu të gjithë mini bufët e tjerë

Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II

Mësoni rreth emocioneve me një mik

Ndërsa një fëmijë mëson më shumë për botën, ata kanë nevojë për të kuptuar emocionet, dhe si të merren ato me sukses, duke ndarë gëzimet dhe frikën e tyre me të tjerët. Mini pellushët me mimika Dormeo u japin atyre një shans për të eksploruar botën e ndjenjave në një mënyrë të sigurt dhe argëtuese. Çfarë do të thotë të jesh i kënaqur ose i ndrojtur, si ndihemi kur takojmë dikë të ri ose kur shohim dikë që duam? Çfarë na bën të relaksohemi, dhe çfarë na bën të ndjehemi të frikësuar? Gjeni së bashku dhe rrituni në besim, dashuri dhe siguri.

 • Dormeo Emotion Mini Owl II

  GOODY - COO

  Bufi Goody-Coo e di që bota ndonjëherë mund t’ju bëjë të ndiheni keq. Por forca juaj e vërtetë qëndron brenda, në botën tuaj të brendshme. Ju mund të bëni miliona gjëra që të ndiheni më mirë nga brenda dhe ajo që po ndodh brenda do të reflektojë gjithashtu atë që ndodh jashtë.

  Goody-Coo do t'ju mësojë se sekreti për t'u ndjerë mirë qëndron gjithmonë brenda.

 • Dormeo Emotion Mini Owl II

  BLUSHY - HOO

  Blushy-Hoo është një buf që shpesh është i ndrojtur dhe i qetë. Ndonjëherë ndihet i pakëndshëm në situata të reja dhe me njerëz të rinj dhe kupton saktësisht se sa e vështirë është ndonjëherë të tregosh se kush je në të vërtetë.

  Blushy-Hoo do t'ju ndihmojë të ndiheni të qetë me njerëzit e tjerë dhe do t'ju tregojë se mund të jeni të ndrojtur, por përsëri shkëlqeni dritën tuaj të bukur për botën.

Përfitimet e shumta të shëndetit emocional

Hulumtimet tregojnë se shëndeti emocional mund t'ju ndihmojë të jetoni një jetë më të lumtur, më të përmbushur. Të rriturit dhe fëmijët që janë të mirë në trajtimin e emocioneve të tyre dhe atyre të të tjerëve kanë:

 • Marrëdhënie më të lumtura, më të qëndrueshme.
 • Vetëbesim i lartë dhe ndjenja më pozitive për veten dhe botën në përgjithësi.
 • Rezultate më të suksesshme në shkollë dhe punë.
 • Më pak probleme të sjelljes.
 • Vëmendje dhe përqendrim më i mirë.
 • Netë më të qetë dhe ditë më aktive
Dormeo Emotion Mini Owl II

Dy emocione të reja për t’u eksploruar

Modelet më të fundit në familjen e pellushëve me mimika Dormeo janë jeshile Goody-Coo dhe e bardhë Blushy-Hoo, duke shprehur ndjenjat e përmbajtjes dhe të qenit i ndrojtur. Çdo buf ka modelin dhe shprehjen e vet unike, me një sharm që nuk do të mund t'i rezistoni. Shoqëruesi perfekt për orët e lojës, netë dhe më shumë.

Dormeo Emotion Mini Owl II

Easy to take anywhere, keep clean and hygienic

Çdo mini buf është 16cm i lartë dhe 14cm i gjerë, ideal për përqafim dhe lojë me të, dhe mjaft i vogël për tu paketuar kur shkoni në aventura. Mbushur me mikro-fibra të përparuara Wellsleep® të buta për një ndjesi të butë që do të pëlqeni të prekni dhe lahet plotësisht në lavatriçe në 30°C për freski dhe higjienë që zgjat për një kohë të gjatë.

Pellushët me mimika HOO-HOO – 3 në 1

Ato vijnë në të njëjtat ngjyra dhe emocione si Dormeo Hoo-Hoo Mini, por më të mëdha! Kontrolloni ato më poshtë.

 • Dormeo Emotion Mini Owl II

  Blushy - Hoo

 • Dormeo Emotion Mini Owl II

  Goody - Coo

Thuaj PËRSHENDETJE pellusheve Dormeo GOODY-COO dhe BLUSHY-HOO

Shikoni pellushët që vijnë në të njëjtat ngjyra dhe emocione.

Kliko këtu

Dormeo Emotion Mini Owl II
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Fully washable at 30°C.
Materiali 100% polyester, mikrofibra wellsleep
Programi Dormeo Salloni
Përmasat Height: 16cm; Width: 16cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star