ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mini bufa festiv prej pellushi

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000222573
Photo
Video

Dy mini bufa sezonale në familjen e mini bufave Emotion Owl - Merry dhe Jolly! Rreth 16 cm e lartë, të butë, të këndshëm prej pellushi,  për vite të tëra përqafimesh të gëzueshme, kohë lojërash dhe dremitje.

Mini bufa festiv prej pellushi
1,190 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Dy mini bufa sezonale në familjen e mini bufave Emotion Owl - Merry dhe Jolly! Rreth 16 cm e lartë, të butë, të këndshëm prej pellushi,  për vite të tëra përqafimesh të gëzueshme, kohë lojërash dhe dremitje.

Më shumë
Detajet e produktit

Një dhuratë e mrekullueshme për të sjellë rehati dhe gëzim këtë sezon

Krishtlindjet po vijnë, kështu që pse të mos e trajtoni veten ose vogëlushet me një shok të lezetshëm, i cili do të jetë gjithmonë atje kur keni nevojë për një mik, dhe i cili është i përsosur për kohën e lojës, në kohën e drekës dhe më shumë.

Mini bufat prej pellushi e shndërrojnë këtë zog magjik në dy lodra të buta simpatike - Merry (e bardhë) dhe Jolly (ngjyrë kafe) me personalitete që frymëzojnë besim dhe gëzim, lloji i miqve që të gjithë do të donim të kishim. E përkryer për dhomën e gjumit ose dhomën e lojërave, dhe vetëm 16 cm të gjatë janë mjaft të vegjël për t’i çuar kudo, kështu që fëmija juaj mund të ketë gjithmonë komoditetin e shtëpisë.

Dormeo Emotion Mini Owl Xmass Dormeo Emotion Mini Owl Xmass

Këto bufa janë me muzikë

Jolly (ngjyrë kafe) dhe Merry (e bardhë) vijnë me një buton të veçantë - thjesht shtypni atë dhe e gjithë familja juaj do të shijojë këngën »Jingle bells«, për një surprizë të këndshme këtë sezon.

Dormeo Emotion Mini Owl Xmass

Kush janë Merry dhe Jolly?

Merry dhe Jolly janë dy mini bufë më të rinj në familjen Dormeo Emotion Owls, të cilët mijëra fëmijë në të gjithë Europën i duan shumë - për shkak të pamjes së tyre të lezetshme dhe shkathtësisë së përdorimit.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Xmass

  Merry

  Ho ho ho & hoo hoo hoo, halla Merry është këtu për t'ju uruar Krishtlindje të gëzuara! Çdo dimër ky buf i bardhë fluturon nga larg, shumë larg për të kaluar kohë të çmuar me familjen e saj. Ajo shtrëngon faqet e fëmijëve, ndihmon nënën buf të përgatisë një festë të shijshme, dekoron pemën me karamele dhe merr mijëra fotografi nga të gjithë.

  Ajo gjithmonë mendon për lojëra të reja për të luajtur dhe ato gjithmonë bëhen traditë familjare - këtë vit, ajo do të organizojë një natë karaoke, pasi i pëlqen të këndojë këngë të Krishtlindjeve më shumë se çdo gjë në botë.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Xmass

  Jolly

  Bufi gri Jolly është xhaxhai argëtues dhe qesharak që gjithmonë sjell gëzimin më të madh në kohën e Krishtlindjeve. Ai i do filmat e vjetër të Krishtlindjeve, duke bërë kartolina me fëmijët dhe duke i dërguar te bufat e tjerë dhe për të kënduar këngët e Krishtlindjeve.

  Ai gjithashtu adhuron levizjet natën dhe pregatitjen e bufave të borës me karota në vend të sqepave. Familja e bufave gjithmonë ka nevojë për qumësht dhe biskota shtesë për të, sepse ai i adhuron ato edhe më shumë se Santa. Dhe megjithëse Jolly gjithmonë sjell shumë dhurata për të gjithë familjen, dhurata e tij më e mirë është e paçmueshme - e qeshura e tij me zë të lartë dhe të lumtur!

Fryma e vërtetë e Krishtlindjeve qëndron në zemrën e fëmijës

Mini bufat Dormeo Merry & Jolly janë shumë më tepër sesa lodra prej pelushi super të buta të krijuara për të ndihmuar në përhapjen e gëzimit të Krishtlindjeve. Ata do t'i inkurajojnë fëmijët të mësojnë dhe kuptojnë kuptimin më të thellë të kësaj feste të veçantë.

 • Përdorni Merry & Jolly për t'i mësuar fëmijët se magjia e Krishtlindjeve nuk gjendet nën një pemë, por në zemrat tona. Është një kohë kur ne përqëndrohemi në familjen, në kujdesin ndaj njëri -tjetrit, në ndarjen dhe dhënien e dhuratave, dhe në krijimin e kujtimeve të përjetshme.
 • Përdorni Mery & Jolly për të mësuar vlerat dhe traditat tuaja familjare. Kjo forcon lidhjet midis anëtarëve të familjes, ndërton kulturë dhe trashëgimi dhe ndihmon në zhvillimin e identitetit personal të fëmijëve.
Dormeo Emotion Mini Owl Xmass

E mbushur me fibra të buta

Sekreti i këtyre bufave është në mbushjen e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, i njëjti material që Dormeo përdor në jastëkët e tij tepër të rehatshëm. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e mbajnë atë të lehtë dhe të butë, me një vëllim të jashtëzakonshëm që do të doni ta përqafoni.

Materiali i bufit është i përbërë nga materiale 100% të buta fleece që ndihen mirë ndaj lëkurës dhe ruajnë ngjyrën e tyre edhe pas shume e shume larjesh në 30 °C.

Dormeo Emotion Mini Owl Xmass

Njihuni me pellushet festiv Dormeo Emotion

Çdo mini buf 16 cm ka një mik më të madh, 33 cm, që mund të përdoret si një lodër ose jastëk i butë, me një batanije, si dhe me një buton të veçantë që i bën Bufët të këndojnë »Jingle bells«.

Mund ti shikoni këtu

Dormeo Emotion Mini Owl Xmass
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star