ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Këllëfësh Renew Natura

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000104609
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-81%

Renew Natura bedding set 4 in 1 is made of high quality cotton. Nature inspired design gives you the option to mix and match as you want. Single set: 1duvet cover/140x200 cm 1pillow case/50x70 cm and double set: 1/200x200 cm 2/50x70 cm. Washable at 60℃, temperature that kills dust-mites. Envelope closure on duvet and envelope closure on pillow case.

Set Këllëfësh Renew Natura

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,480 Lekë

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Shkruani adresën tuaj të e-mail dhe ne do t'ju njoftojmë sapo produkti të jetë sërisht në stok.

* Fusha të detyrueshme

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Renew Natura bedding set 4 in 1 is made of high quality cotton. Nature inspired design gives you the option to mix and match as you want. Single set: 1duvet cover/140x200 cm 1pillow case/50x70 cm and double set: 1/200x200 cm 2/50x70 cm. Washable at 60℃, temperature that kills dust-mites. Envelope closure on duvet and envelope closure on pillow case.

Më shumë
Detajet e produktit

Natyra në dhomën tuaj

Seti i këllëfëve Dormeo Renew Natura me një dizajn të bukur e tërheqës do të sjellë freskinë e natyrës në dhomën tuaj të gjumit. Seti i këllëfëve në njërën anë ka një dizajn me pemë në ngjyrë jeshile dhe ana tjetër është e bardhë, në këtë mënyrë ju mund të keni 4 kombinime të ndryshme në një set të vetëm.

Butësia dhe fortësia e kombinuar në një set

Me material pambuk dhe fibra Tencel™  për të ofruar ndjesinë më të butë e sa më natyrale, ky set do të ofrojë butësi dhe rehati maksimale. Pambuku është i butë në prekje, por në të njëjtën kohë është shumë rezistent dhe i fortë, e ndërsa fibrat e Tencel™ nga pema eucalyptus kanë veti shumë të mira në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës. Gjithashtu ky set është natyral hipoalergjik, e do të reduktojë krijimin e bakterieve në mënyrë natyrale. 

Dizajn praktik

Seti i këllëfëve Dormeo Renew Natura ka një dizajn shumë praktik. Këllëfi i jastëku ka mbyllje në formë zarfi e ndërsa këllëfi i jorganit ka mbyllje me kopsa. Gjithashtu cepat e këllëfit të jorganit janë me lak, falë të cilit jorgani nuk do të levizë nga këllëfi gjatë natës.

Lahet në lavatriçe

Seti i këllëfëve Dormeo Renew Natura është i disponueshëm në 2 përmasa klasike: kellef jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëkut 50x70cm, 200x200cm këllëfi i jorganit dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Ky set këllëfësh mund të lahet në lavatriçe me 60°C.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Materiali pambuk, tencel
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star