ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Këllëf jastëku Essenso V3

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177759
Photo
Video

Mbështetni kokën në këllefin e ri dhe shijoni një gjumë më të shëndetshëm gjatë natës. Një këllëf jastëku 100% pambuk me cilësi të lartë që ofron ambient të pastër dhe të rehatshëm të gjumit, më i miri për lëkurën tuaj. I disponueshme në dy madhësi për jastëkët klasikë dhe anatomikë. Katër ngjyra që do të përmirësojnë çdo dhomë gjumi: i bardhë, blu, gri ose vjollcë. Mund të lahet në lavatriçe në 60 °C.

Këllëf jastëku Essenso V3
590 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbështetni kokën në këllefin e ri dhe shijoni një gjumë më të shëndetshëm gjatë natës. Një këllëf jastëku 100% pambuk me cilësi të lartë që ofron ambient të pastër dhe të rehatshëm të gjumit, më i miri për lëkurën tuaj. I disponueshme në dy madhësi për jastëkët klasikë dhe anatomikë. Katër ngjyra që do të përmirësojnë çdo dhomë gjumi: i bardhë, blu, gri ose vjollcë. Mund të lahet në lavatriçe në 60 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Model i ri, për më shumë freski

Është e rëndësishme të ndryshoni rregullisht çarçafët dhe këllëfët për t'u siguruar që ju dhe të dashurit tuaj po flini në një mjedis të shëndetshëm dhe higjienik. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur bëhet fjalë për jastëkët, të cilët janë afër lëkurës së ndjeshme të fytyrës tuaj për shumë orë gjatë natës. Përditësoni koleksionin tuaj të këllëfëve me një këllëf te ri jastëku, me material pambuku, miqësor për lëkurën dhe plotësisht natyral.

Pse pambuku është me i miri

Nuk është sekret që pambuku është materiali më i përdorshëm në lidhje me çarçafët dhe këllëfët e krevatëve, i vlerësuar për shekuj me radhë për komoditetin që ofron, plotësisht natyral dhe shumë miqësor me lëkurën. Është anti-statik, jo-alergjik, ka aftësi të larta thithëse dhe është një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të ruani freskinë në verë dhe ngrohtësinë në dimër. Mbështesni kokën në një këllëf jastëku 100% pambuk.

Stil klasik

Këllëfi jastëkut është një ngjyrësh, i disponueshme në ngjyrat blu, gri, lejla dhe të bardhë klasike, kombinohet lehtësisht me çdo model çarçafësh. Lahen në lavatriçe në 60 °C, me pamje të bukur që zgjasin me vite.

Dy përmasa

Çdo set ka 2 këllëf jastëku në përmasa 40x60cm ose 50x70cm, dhe të përshtatshëm për jastëk klasik dhe anatomik.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 2 pcs set
Linja Dormeo Essence
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Bardhë, Lejla E Hapur, light grey
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 40x60 cm, 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star