ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mbulese per batanijen me peshe

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000190013
Photo
Video

Batanija me peshë Dormeo është një mënyrë e thjeshtë për të ulur stresin, duke nxitur natyrshëm prodhimin e serotoninës dhe melatoninës, ndërsa redukton kortizolin. Tani mund të siguroheni që është gjithmonë në gjendjen më të mirë, me një mbulesë të projektuar posaçërisht që është kadife luksoze në njërën anë, pambuk të ftohtë në anën tjetër.

Mbulese per batanijen me peshe
2,390 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Batanija me peshë Dormeo është një mënyrë e thjeshtë për të ulur stresin, duke nxitur natyrshëm prodhimin e serotoninës dhe melatoninës, ndërsa redukton kortizolin. Tani mund të siguroheni që është gjithmonë në gjendjen më të mirë, me një mbulesë të projektuar posaçërisht që është kadife luksoze në njërën anë, pambuk të ftohtë në anën tjetër.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesori perfekt për batanijen tuaj me peshë

Batanija me peshë Dormeo është krijuar me zgjuarsi për të zvogëluar natyrshëm stresin. Mbushur me rruaza qelqi që vendosin pak peshë në trup, duke minimizuar lëvizjet dhe duke e bërë më të lehtë rënien në një gjendje të thellë, relaksuese, një gjendje që zvogëlon ankthin, kështu që është më lehtë të lëshohesh, të lësh ditën dhe të flesh gjumë.

Projektuar për rehati dhe lehtësi në përdorim

Kjo mbulesë e krijuar posaçërisht është në madhësi dhe formë  ideale për batanijen tuaj me peshë Dormeo, duke e mbajtur atë në gjendje të mirë për vite me rradhë. Ajo vjen me sythe të brendshme që i bashkohen batanijes, kështu që qëndron gjithmonë në vend, peshat qetësuese të shpërndara në mënyrë të barabartë për relaksim dhe pushim maksimal.

Butësi në prekje, e këndshme për tu mbajtur

Mbulesa ka dy anë, për stilin e kthyeshëm.

  • Njëra anë është bërë prej kadifeje, me një butësi dhe ngrohtësi luksoze dhe pamje të bukur. Ashtë një kënaqësi për të prekur dhe një gëzim për t'u futur nën të, dhe vjen në një gri klasike që shton stilin e përjetshëm në çdo dhomë.
  • Ana tjetër është bërë prej pambuku, për ndjesinë e freskët dhe komode, për të cilën është e famshme e gjithë pëlhura natyrale, jo alergjike. Me një ajrosje të jashtëzakonshme, aftësi të larta thithëse dhe përçueshmëri të shkëlqyeshme të nxehtësisë, është materiali perfekt për të qenë pranë lëkurës tuaj ndërsa flini. Ana e pambukut është blu për një kombinim elegant ndaj hirit të kadifes.

E disponueshme në disa përmasa

Mbulesa e batanijes vjen në tre madhësi, 100x150cm, 120x180cm dhe 140x200cm. Ajo lahet plotësisht në lavatriçe në 30 °C dhe do të sigurojë vite përdorimi, higjienike dhe relaksuese.

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu/Gri
Programi Dormeo Salloni
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star