Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çarçaf Trend

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000033443
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Çarçaf me material pambuk 100% me cilësi të lartë në përmasa 140x244 cm dhe 4 ngjyra.

Çarçaf Trend

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 700 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Çarçaf me material pambuk 100% me cilësi të lartë në përmasa 140x244 cm dhe 4 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit
Çarçaf i thjeshtë me material pambuku 100% me cilësi të lartë në përmasë 140x244 cm dhe 4 ngjyra.
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Flat sheet attached to duvet with buttons
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme E Verdhë, gri, Rozë, Rozë
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star