ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mbrojtëse Dysheku V3 Aloe Vera

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000069809
Photo
Video
-20%

Mbroni dyshekun me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera sepse do ta mbajë dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Është shumë e butë dhe e papërshkueshme nga uji. Ka doreza anësorë elastik që përshtaten në cepat e dyshekut dhe sigurojnë që ai të qëndrojë në vend, lahet me lavatriçe në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit.

Mbrojtëse Dysheku V3 Aloe Vera

Çmimi: 1,690 Lekë


Oferta: 1,352 Lekë

Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbroni dyshekun me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera sepse do ta mbajë dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Është shumë e butë dhe e papërshkueshme nga uji. Ka doreza anësorë elastik që përshtaten në cepat e dyshekut dhe sigurojnë që ai të qëndrojë në vend, lahet me lavatriçe në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit.

Më shumë
Detajet e produktit

Siguroni Mbrojtjen e duhur për dyshekun tuaj

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtesen e dyshekut Dormeo Aloe Vera V3 për ta mbajtur të pastër, pa shenja dhe njolla. Pavarësisht se sa të kujdesshëm jemi dhe sa mirë e trajtojmë dyshekun tonë, është mjaft e lehtë ta njollosësh dhe ta ndotësh atë.

Megjithëse disa dyshekë kanë mbulesa që mund të lahen, mbrojtësi i dyshekut është një zgjidhje perfekte për të siguruar një shtresë shtesë mbrojtjeje dhe një jetëgjatësi më të madhe për bërthamën që nuk lahet.

Me veti të buta natyrore dhe eko-miqësore

Ne i kemi shtuar një element komoditeti e funksionalitet të gjithanshëm. Aloe Vera rigjeneron materialin, duke u dhënë atyre veti të bukura, të lëmuara dhe të buta ... dhe duke e mbajtur mjedisin tuaj të gjumit veçanërisht natyral dhe të hijshëm me një prekje të butë.

Rregullimi i temperaturës i përshtatshëm për të gjitha stinët

Fibrat e buta dhe shumë absorbuese të viskozës mbështesin rregullimin e temperaturës për ta bërë mbrojtësin tuaj të dyshekut të përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë vitit - verë, dimër, pranverë dhe vjeshtë. Dhe për shkak se ato kanë më shumë thithje të lagështisë së pambukut, fijet sigurojnë një mjedis të thatë dhe të shëndetshëm për një rehati optimale të gjumit.

Përfitoni nga Mbrojtja e papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave

Membrana poliuretani ofron një pengesë të papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave. Në të njëjtën kohë, mbrojtësi ajroset lehtësisht për të parandaluar djersitjen dhe për të maksimizuar higjienën.

Doreza elastike anësore

Mbrojtësi juaj i dyshekut nuk do të rrëshqasë kurrë dhe kjo falë katër rripave elastikë të përshtatshëm që lakohen nën cepat e dyshekut tuaj.

Mund të lahet plotësisht në lavatriçe

Mbrojtesja Dormeo Aloe Vera V3 lahet plotësisht në lavatrice në 60 °C - temperatura në të cilën marimangat e pluhurit nuk mund të mbijetojnë. Kjo karakteristikë e bën atë ideal për përdorim të përditshëm dhe një shtesë e shkëlqyeshme për çdo dhomë gjumi.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star