ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mbrojtëse dysheku Aloe Vera II

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000226798
Photo
Video
-20%

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera, do ta mbajë dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Është shumë i butë, i rehatshëm dhe i papërshkueshëm nga uji. Ka brez elastik anësor që përshtatet në qoshet e dyshekut si një çarçaf i montuar dhe siguron që ai të qëndrojë në vend. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit.

Mbrojtëse dysheku Aloe Vera II

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 1,432 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera, do ta mbajë dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Është shumë i butë, i rehatshëm dhe i papërshkueshëm nga uji. Ka brez elastik anësor që përshtatet në qoshet e dyshekut si një çarçaf i montuar dhe siguron që ai të qëndrojë në vend. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit.

Më shumë
Detajet e produktit

Siguroni mbrojtjen e duhur për dyshekun tuaj

Mbroni dyshekun tuaj me mbrotjësen Dormeo Aloe Vera V3 për ta mbajtur dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Pavarësisht se sa të kujdesshëm jemi dhe sa mirë e trajtojmë dyshekun, është ende mjaft e lehtë ta njollosni dhe ta ndosni atë.

Edhe pse disa dyshekë kanë mbulesa që lahen, mbrojtësi i dyshekut është një zgjidhje perfekte për të siguruar një shtresë shtesë mbrojtjeje dhe një jetëgjatësi më të madhe për dyshekun.

Miqësore me mjedisin dhe materiale natyrale

Në përputhje me traditën Dormeo, ne i kemi shtuar një element rehatie funksionalitetit të gjithanshëm. Dhurata e pasur e natyrës e trajtimit të tekstilit Aloe Vera është injektuar me kujdes në mbrojtësin tonë të dyshekut për të rritur butësinë dhe ndjesinë e qetë që ofron kjo bimë e lashtë.

Aloe Vera rigjeneron pëlhurat, duke u dhënë atyre veti të bukura, të lëmuara dhe të buta… dhe duke e mbajtur ambientin tuaj të gjumit veçanërisht natyral dhe të hijshëm me një prekje të butë.

Rregullimi i temperaturës i përshtatshëm për të gjitha stinët

Fijet viskoze të buta dhe shumë absorbuese mbështesin rregullimin e temperaturës për ta bërë mbrojtësin e dyshekut tuaj të përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë vitit - verë, dimër, pranverë dhe vjeshtë. Dhe për shkak se ato kanë më shumë thithje lagështie prej pambuku, fibrat ofrojnë një mjedis të thatë dhe më të shëndetshëm për rehati optimale të gjumit.

Përfitoni nga mbrojtja e papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave

Membrana poliuretani siguron një pengesë të papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave. Në të njëjtën kohë, mbrojtësi mund të ajroset për të parandaluar djersitjen dhe për të maksimizuar higjienën.

Pjeset anësore elastike përshtaten si një çarçaf i montuar

Dhe mbrojtësi juaj i dyshekut nuk do të rrëshqasë kurrë dhe nuk do të rrëshqasë falë katër rripave elastikë të montuar lehtësisht që lakohen nën qoshet e dyshekut tuaj ashtu si një çarçaf i montuar.

Lahet plotësisht në lavatriçe për përdorim të përditshëm

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Aloe Vera V3 lahet plotësisht në lavatriçe në 60°C - temperaturë në të cilën marimangat e pluhurit nuk mund të mbijetojnë. Kjo veçori e bën ideale për përdorim të përditshëm dhe një shtesë të shkëlqyer për çdo dhomë gjumi.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star