Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Letër ngjitëse dhe Metër për fëmijë Toylines

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Letër muri ngjitëse me metër për dhomën e fëmijës tuaj. Në centimetra nga 70 deri në 160cm. Vendoset shumë thjeshtë në çdo sipërfaqe të drejtë muri pa e dëmtuar atë. Mund të ngjitet në xham, pasqyrë ose mobilje.

Letër ngjitëse dhe Metër për fëmijë Toylines

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 417 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Letër muri ngjitëse me metër për dhomën e fëmijës tuaj. Në centimetra nga 70 deri në 160cm. Vendoset shumë thjeshtë në çdo sipërfaqe të drejtë muri pa e dëmtuar atë. Mund të ngjitet në xham, pasqyrë ose mobilje.

Më shumë
Detajet e produktit

Leter ngjitëse e veçantë për të shëndritur në dhomën e fëmijës suaj.

Letra ngjitëse dhe metri në murë përmban një tabelë me lartësi të ndryshme me karaktere dhe ngjyra të kafshëve. Gjithashtu është ideale për ndricues në dhomën e gjumit, çerdhe, dhomën e lojrave dhe është e bukur si për vajza dhe për djem.

E lëvizshme dhe e ripozicionueshme, material ku fëmijët mund të shkruajnë mbi të.

Letra ngjitëse e murit dhe metri janë bërë nga një letër e bardhe PP (me trashësi 11S) që ju të mund ta hiqni lehtë dhe ta ripoziciononi. Fëmijët do të kenë kënaqësi të shkruajnë mbi të, dhe ju do të ruani gjurmët e rritjes së femjës suaj prej vitesh.

E përshtatshme për mure të pikturuara, pasqyra dhe mobilje...

Letra ngjitëse e murit është e përshtatshme për çdo sipërfaqe, për mure të pikturuara, qelqi, pasqyra dhe mobilje.

Montim i thjeshtë – vetëm letër dhe ngjitës.

Montimi është shumë i thjeshtë, e gjitha që ju duhet të bëni është ta ndani nga fleta e mbështjelljes dhe ta vendosni mbi sipërfaqen e dëshiruara.

Cilësi e lartë, qëndrueshmëri e gjatë e bojës.

Letrat janë të shtypura me cilësi të lartë të bojës dhe qëndrueshmëri të saj.

Lojë perfekte e butë dhe komode.

Lodra letër ngjitëse dhe metër është projektuar të jetë një lojë e përkryer e butë dhe komode, 100% pambuk.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 57,5x119 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star