ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Seti i thikave 10 aksesorë Delimano Chef Power

100 100 2
ID: 106094439 SKU: 1000147663
Photo
Video

Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Me një karakteristikë të veçantë që mund të mprehni thikat sa herë që ju duhet për ta përdorur.  Seti përfshin: 4 thika për biftek, 4 thika të ndryshme, gërshëre kuzhine dhe mbajtësja e thikave.

Seti i thikave 10 aksesorë Delimano Chef Power
3,990 Lekë
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Me një karakteristikë të veçantë që mund të mprehni thikat sa herë që ju duhet për ta përdorur.  Seti përfshin: 4 thika për biftek, 4 thika të ndryshme, gërshëre kuzhine dhe mbajtësja e thikave.

Më shumë
Detajet e produktit

Perfekte për profesionistët dhe amatorët në kuzhinë

A mund të imagjinoni një mprehëse thikash brënda mbajtëses së thikave? Çdo herë që merrni thikën, ajo ka mprehtësinë e duhur?

Beni realitet ëndrrën tuaj të kuzhinës me Delimano Chef Power Knives -  Seti i thikave dhe mbajtësja. Ky set është fantastik dhe nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Seti përfshin:

 • Thika e shefit për prerje preçize të mishit dhe perimeve

 • Thika për pastrimin e peshkut

 • Thika shumë përdorimshe për ushqime të vogla

 • Thika Santoku për prerje dhe copëtim

 • 4 thika për biftek për të prerë me lehtësi ushqimet gjatë ngrënies

 • Gërshërët për të prerë ushqime të ndryshme

 • Mprëhesi i thikave

  Mprehësi i thikave tek mbajtësja

  Mbajtëse thikash speciale me mprehese thikash, thikat do të jenë të mprehta në çdo moment.

Fuqia e vetë-mprehjes

Mbajtësja inovative e thikave Delimano me mprehësin e thikave në trupin e saj, bën të mundur mprehjen e thikave sa herë qe ju e hiqni apo vendosni thikën në mbajtëse, duke i mbajtur thikat të mprehta në çdo kohë.

Falë teknologjise së vetë-mprehjes, thikat tuaja nuk do tju zhgënjejnë.

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

 • Thika e shefit
 • Thika Boning
 • Thika Utility
 • Thika Santoku
 • 4 Thika për biftek
 • 1 gërshërë kuzhine
 • Mbajtësja e thikave dhe mprehsi qeramik
 • Manual përdorimi

Vlerësimet e klientëve (2 Vlerësime)

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Flora

www.delimano.al

kam shpetuar
gjeta nje produkt qe i ka te gjitha gjerat bashke, mbajtesen dhe mprehesen. kam shpetuar me keto thika

Iva

www.delimano.al

shume e mire
shume shume e kenaqur