Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kariko trupin

Kariko trupin
Muaji i Gjumit Dormeo me ulje deri në 50%.

Muaji i Gjumit Dormeo me ulje deri në 50%.

-50%

Krevat Millana

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Kornizë krevati elegante Milana, cilësi e lartë, montohet lehtësisht,  ajo që ju duhet për dhomën tuaj. 2 opsione lartësie për tu përshtatur me çdo thellësi dysheku: 14cm dhe 18cm. 3 ngjyra. Përmasa: 90x200, 160x200, 180x200.

Krevat Millana

Nga Çmimi: 27,990 Lekë Deri në


Oferta: 8,390 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kornizë krevati elegante Milana, cilësi e lartë, montohet lehtësisht,  ajo që ju duhet për dhomën tuaj. 2 opsione lartësie për tu përshtatur me çdo thellësi dysheku: 14cm dhe 18cm. 3 ngjyra. Përmasa: 90x200, 160x200, 180x200.

Më shumë
Detajet e produktit

Sillni disa hijeshi shtesë në dhomën e gjumit!

Nëse stili i shtëpisë është i rëndësishëm për ju, me siguri keni shpenzuar shumë kohë për marrjen e mobiljeve të përsosura. Krevati Dormeo Millana do ti bëjë gjërat më të lehta për ju - të pastra, linjat e saj moderne mund të përshtaten me cdo stil për të krijuar kombinime të bukura me dekoret e tjera.

Në të njëjtën kohë, krevati Dormeo Millana është në gjëndje për të transformuar pamjen e gjumit në vetvete. Kjo do të sjellë një hov shtesë, një hijeshi Italiane në shtëpi dhe për të krijuar një ambient të rehatshëm, qetësues duke fjetur në ëndrra.

Ngjyra të bukura që plotësojnë shtëpinë.

Krevati Dormeo Millana është i disponueshëm me 2 ngjyra të bukura që mund të jenë një përshtatje e madhe për mobiljet që ju tashmë keni. Ngjyrat Rover dhe kafe për të krijuar skemën e përsosur të ngjyrave në dhomën e gjumit të ëndrrave tuaja.

Rehati e përsosur dhe heshtje absolute për një natë të mirë.

Nëse ju shpesh zgjoheni gjatë natës, sepse shtrati kërcet sa herë që ju apo partneri përpiqet të kthehet në anën tjetër, ju do të dashuroni krevatin Dormeo Millana. Sistemi i tij i shkëlqyer dhe i qetë e bën krevatin praktikisht të padëgjueshëm, i cili do të bëjë që ju të flini shumë më mirë.

Kurseni kohë në montim dhe me mirëmbajtjen e lehtë.

Krevati Dormeo Millana është shumë i lehtë per tu montuar, dhe të gjitha mjetet që ju nevojiten janë të përfshira, kështu që ju nuk do të humbisni më tepër kohë me atë apo të prisni dikë tjetër për të ardhur dhe për ta montuar atë sëbashku. Sa më shpejt që ju ta merrni atë, aq më shpejt mund të filloni të shijoni gjumin e mirë.

Mirëmbajtja është po aq e lehtë: sapo të përdorni një copë të lagur, të pastër dhe të butë në kornizën e krevatit dhe më pas mund të kaloni copën e thatë në të.

Prodhuar në Itali

Shënim: Ristelat nuk janë të përfshira

Informacione Shtesë

E përshtatshme për:

  • të rinjtë që mobilojnë dhomën e tyre të gjumit për herë të parë.
  • ada që dëshirojnë dizajn të thjeshtë dhe të pastër.
  • ata që nuk dëshirojnë të shpenzojnë shumë kohë kur lëvizin apo ndërrojnë orenditë e tyre.
  • ata që dëshirojnë të marrin orendi shumë funksionale.
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia