ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Kornizë Krevati Dolce

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000105413
Photo
Video

Korniza e krevatit Dolce luksoze dhe me cilësi të lartë, në ngjyrën gri. Është shumë e lehtë për tu montuar. E garantuar që të mos kërcasin dhe të mos bëjnë zhurmë. Në dispozicion në 4 përmasa standarde: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm.

Kornizë Krevati Dolce
59,980 Lekë
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Korniza e krevatit Dolce luksoze dhe me cilësi të lartë, në ngjyrën gri. Është shumë e lehtë për tu montuar. E garantuar që të mos kërcasin dhe të mos bëjnë zhurmë. Në dispozicion në 4 përmasa standarde: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Kthejeni dhomën tuaj të gjumit në një dhomë hoteli me 5 yje

Nëse jeni një mysafir i rregullt në hotele të shtrenjta apo mbetet ende një ëndërr e juaja, tani ju mund të sillni të njëjtin luks në dhomën tuaj të gjumit. Shtrati është pjesa kryesore e dhomës tuaj të gjumit dhe përveç se i kushtoni vëmendje cilësisë, nuk duhet të anashkaloni as modelin e tij. Korniza e krevatit Dolce vjen në një dizajn luksoz dhe tapiceri luksoze me një ballë të lartë dhe është e mbuluar nga pëlhura me cilësi të lartë.

Ngjyrë gri e hapur për një pamje të ndritshme dhe të freskët

Me kornizën e krevatit Dolce ju do të qëndroni në anën e ndritshme të nuancave të grisë pasi vjen me ngjyrë gri të hijshme të pastër dhe një dizajn të thjeshtë për një pamje perfekte minimaliste. Nëse nuk doni të jeni kaq minimalist, kombinojeni atë me jargavan, bruz, rozë të hapur ose të verdhë për një pamje të freskët të ngrohtë. Korniza e shtratit qëndron në këmbë të larta 4 cm në ngjyrën përkatëse për qarkullim më të mirë të ajrit dhe ambient të freskët.

Ëndrra të ëmbla gjatë gjithë natës

Siç premton emri, në kornizën e shtratit Dolce ju do të ëndërroni ëndrrat më të ëmbla gjatë gjithë natës, pa kërcitje të zhurmshme kur të ktheheni. Korniza është bërë nga bordi i grimcave me shkumë poliuretani dhe i mbuluar nga poliester i cilësisë më të lartë. Për lehtësi maksimale, ju mund të zgjidhni nga 4 dimensione standarde që do t'i përshtaten dyshekut tuaj të vjetër ose do të akomodojnë lehtësisht dyshkun e ri: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm dhe 180x200 cm. Korniza e krevatit ka 2 vjet garanci.

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey

Stabiliteti maksimal i mbështjellë me pamje luksoze

Korniza e krevatit Dolce sjell një pjesë të luksit në dhomën tuaj të gjumit dhe është shumë e lehtë për tu montuar - thjesht vidhosni së bashku 4 pjesë të shtratit. Për qëndrueshmëri maksimale të shtratit, ne kemi shtuar këmbët qendrore mbështetëse në dimensione më të mëdha të kornizës së shtratit (140, 160, 200 x 200) për të mbajtur fort ristelat dhe dyshekun.

198/178/158/108 cm

106 cm

223 cm

30 cm

22 cm

4 cm

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey

8-9 cm

8-9 cm

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey
Informacione Shtesë

Paketimi

Korniza e Krevatit Dolce është e paketuar në 2 pjesë. Paketimi zgjidhet me kujdes dhe bëhet në një mënyrë që lejon dërgesat përmes postës standarde.

Shënim: ristelat dhe dysheket nuk jane te perfshira ne cmimi.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat Bedframes are available in 4 dimension: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm and 180x200 cm.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star