Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Eucalyptus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëk klasik Eucalyptus i cili ju ofron mbeshtetjen e duhur. Ideal për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë e tij sipas dëshirës. Prodhuar me material 100% natyral fibra eucalyptus, ky produkt ka veti shumë të mira termorregulluese. Lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut është 50x70cm.

Jastëk klasik Eucalyptus
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Eucalyptus i cili ju ofron mbeshtetjen e duhur. Ideal për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë e tij sipas dëshirës. Prodhuar me material 100% natyral fibra eucalyptus, ky produkt ka veti shumë të mira termorregulluese. Lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut është 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku i Ri Eucalyptus nga Dormeo

Jastëku eucalyptus është 100% anti-alergjik. Mbulesa e tij është e prodhuar me mikrofibra natyrale TENCEL të cila sigurojnë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë gjatë gjithë natës.

 • 100% mikrofibra natyrale Tencel, nga pema Eucalyptus
 • Stabilizon temperaturën
 • Lartësi dhe fortësi e rregullueshme
 • Anti-alergjik
 • Formë klasike

Një jastëk i dizenjuar për gjumë të rehatshëm dhe higjenik

Mbulesa e jastëkut të ri Eucalyptus është e prodhuar me material 100% natyral Tencel dhe pambuk, për t'ju ofruar butësinë e natyrës në lëkurën tuaj.

Fibrat natyrale të Tencelit të cilat dalin nga përpunim i drurit të pemës Eucalyptus.

 • DRU
 • DRU I PERPUNUAR
 • TENCEL
 • PRODUKTI

50% më shumë përthithje, Natyral anti-alergjik

Tenceli është 100% organik dhe me përmbajtje plotësisht natyrale dhe përmban më pak energji dhe ujë.

 • Natyal

 • Freski si linoja

 • Butësi si mëndafshi

 • Ngrohtësi si leshi i deles

 • Fortësi si poliestra

 • Më shumë përthithje se pambuku

Ne kemi marrë më të mirën nga natyra për të prodhuar një jastëk i cili të ofrojë higjene natyrale dhe antialergjike.

RREZIK BAKTERIAL!

Sa i vjetër është jastëku juaj?

Dhimbje koke dhe qafe çdo mëngjes? Jastëku juaj ka humbur formën e tij dhe ju nuk flini rehat si më parë? Ka humbur freskinë? Jastëku juaj i vjetër përmban lëkura të vdekura, bakterie dhe miliona mikrobe e papastërti - jastëket e vjetër janë të rrezikshëm për shëndetin tuaj!

Ja pse Dormeo ju rekomandon të ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet! Dhe ku ka më mirë se tani - Dormeo e ka një zgjidhje për ju – jastëku natyral Eucalyptus!

Informacione Shtesë

Ambjent gjumi i freskët dhe i thatë

Fibrat e Tencelit do të sigurojnë një ambjent gjumi të përshtatshëm duke siguruar freski, thatësi dhe vetëajërosje.

Falë vetisë për stabilizimin e temperaturës - do të sigurojë ngrohtësi në netet e ftohta dhe freski në netët e nxehta.

Materiali i Tencelit në brëndësi të jastëkut Eucalyptus është i pastër, natyral dhe antialergjik. Ka veti shumë të mira në përthithjen e lagështisë duke siguaruar një ambjent gjumi të thatë e të freskët gjatë gjithë natës.

Një jastëk i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku i ri Euctaliptus siguron mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës në çdo pozicion gjumi. Ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësine sipas formës tuaj të kokës ose pozicionit tuaj të gjumit. Është shumë e thjeshtë mjafton të hapni zinxhirin dhe ju mund të hiqni ose shtoni mbushjen - për të siguruar mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën.

Cilido qoftë poziconi juaj i gjumit, nëse gërrhisni apo keni probleme me qafën, jastëku Eucalyptus plotëson të gjitha nevojat tuaja.

Lahet në lavatriçe në 40 °C

Për higjene maksimale ju mund të lani jastëkun lehtësisht në lavatriçe në 40 °C dhe forma e jastëkut nuk do të ketë asnjë ndryshim!

Materiali:

 • Materiali: 55% Tencel®, 45% pambuk
 • Mbulesa e jastekut : 55% Tencel®, 45% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Mbushja: 100% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Përmasa: 50x70 cm

Mirëmbajtja:

Të dhëna teknike
Bërthama 50% liocell (Tencel®), 50% poliestër (Mikrofibra Wellsleep®)
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% poliestër (mikrofibra softdream)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Erniete Ligori

www.delimano.al

vleresim jasteku
jasteku eshte shume i mire.

Produktet 1