ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Këllëf mbrojtës për dyshekun Total

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000038624
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Mbrojtëse totale për dyshekun tuaj e cila do ti shtojë jetëgjatësinë dyshekut, me veteajerosje dhe do ta mbrojë nga papastertite dhe pluhurat.

 • 100% kundra ujit dhe me vetëajërosje në të njëjtën kohë
 • nuk lë njolla
 • me përbërje pambuku
 • i shton jetëgjatësinë dyshekut tuaj
 • lahet në lavatriçe.
Këllëf mbrojtës për dyshekun Total
3,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbrojtëse totale për dyshekun tuaj e cila do ti shtojë jetëgjatësinë dyshekut, me veteajerosje dhe do ta mbrojë nga papastertite dhe pluhurat.

 • 100% kundra ujit dhe me vetëajërosje në të njëjtën kohë
 • nuk lë njolla
 • me përbërje pambuku
 • i shton jetëgjatësinë dyshekut tuaj
 • lahet në lavatriçe.
Më shumë
Detajet e produktit

Mbrojtje totale për dyshekun tuaj

Mbrojtje totale për dyshekun tuaj dhe një ambjent gjumi i pastër, i freskët dhe higjenik.

 • 100% kundra ujit dhe me vetëajërosje në të njëjtën kohë
 • nuk lë njolla
 • me përbërje pambuku
 • i shton jetëgjatësinë dyshekut tuaj

100% kundra ujit dhe me vetëajërosje

Me vetëajërosje dhe kundra ujit, ky këllëf mbrojtës do t'ju sigurojë një ambjent të freskët dhe të thatë. Prodhuar me materiale të cilësisë së lartë dhe të cilat siguojnë më shumë vetëajërosje në krahasim me mbrojtëset e tjera të dyshekëve dhe duke siguruar maksimunin e rehatisë gjatë gjumit.

VËTËAJROSJE

KUNDRA UJIT

Nuk lë njolla - perfekte nese ju hani mëngjesin në shtrat

Kafja ose lengjet e frutave janë njollat më të vështira për tu hequr nga dysheku, por me këllëfin mbrojtës nga Dormeo ju nuk keni pse të shqetësoheni më.

Lehtësi në mirëmbajtje – lahet në 60°C

Këllëfi mbrojtës i dyshekut falë mbylljes së tij me zinxhir nuk lëviz gjatë natës dhe është shumë i lehtë për tu vendosur. Lahet në lavatriçe me 60°C.

Flini në një ambjent të pastër dhe pa alergjen dhe mbroni dyshekun tuaj nga njollat!

Flini në një dyshek të mbrojtur e të pastër tani me mbrojtësen totale të dyshekut e cila ju mbron nga alergjitë. Me vetëajerosje, kundra ujit dhe nuk lë njolla, ideale për çdo familje!

I përshtatshëm për:

A e dini se më shumë se 15% e fëmijëve mbi moshën 3 vjeç urinojnë gjatë gjumit? Shume persona të cilet djerësin gjatë natës, apo edhe si shkak i pakujdesisë mund t'ju derdhet uji mbi krevat , kjo mund ta dëmtojë dyshekun tuaj.

Këllëfi mbrojtësi i dyshekut është zgjidhja perfkete për çdo familje, për personat të cilët djerësinë gjatë natës apo edhe për ata të cilët dëshirojnë të ruajnë dyshekët e tyre si në ditën e parë që e kanë blerë.

Këllëf mbrojtës për dyshekun:

 • Materiali në pjesën e sipërme: 100% pambuk
 • Pjesa e brëndshme (baza): 100% poliuretan
 • Materiali në pjesën e poshtme: 100% poliester
 • Lahet në 60°C.
 • I përshtatshëm për dyshek me lartësi nga 16-24 cm
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Pjesa e sipërme kundra ujit: 100% pambuk, baza e sipërme: 100% poliuretan; Pjesa e poshtëme: 100% poliestër
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star