ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Këllëf mbrojtës 50X70

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106004747 SKU: 1000126985
Photo
Video

Mbroni jastëkët tuaja nga bakeriet, pluhurat, njolla dhe djersa për ti shtuar edhe më shume jetëgjatësinë jastëkut tuaj. Material 100% natyral dhe një membranë mbrojtëse poliuretan që e mbron nga uji. Trajtuar me Silpure®.

Këllëf mbrojtës 50X70
890 Lekë
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbroni jastëkët tuaja nga bakeriet, pluhurat, njolla dhe djersa për ti shtuar edhe më shume jetëgjatësinë jastëkut tuaj. Material 100% natyral dhe një membranë mbrojtëse poliuretan që e mbron nga uji. Trajtuar me Silpure®.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbro dhe shtoji jetëgjatësinë jastëkut

Këllëfi mbrojtës e mbeshtjellë jastëkun në të gjitha anët duke e mbrojtur atë nga bakteriet, pluhurat, insektet e dyshekut, djeresa. Kjo jo vetëm që do të shtojë jetëgjatësinë e jastëkut tuaj por gjithashtu do të ofrojë një ambjent gjumi të pastër dhe higjenik.

Plotësisht kundra ujit

Jashtëzakonisht i rehatshëm, 100% material pambuk i mbeshtjellë me një membranë poliuretan e cila e mbron plotësisht kundra ujit dhe njollave. Për një ekperiencë gjumi natyrale dhe të pastër.

Rekomandohet për lëkurat e ndjeshme

Pambuku është ideal për lëkurat e ndjeshme dhe siguron butësi dhe rehati në çdo prekje me lekurën.

Këllëfi mbrojtës është trajtuar me Silpure® - duke përfituar nga mbrojtja e natyrshme anti-bakteriale e argjendit për freski të qëndrueshme. Kjo mburojë e padukshme do të vazhdojë të funksionojë edhe pas shumë larjesh.

Lahet në lavatriçe me 60°C

Këllëfi mbrojtës është me material 100% pambuk dhe lahet në lavatriçe me 60°C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Materiali pambuk, pe
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50 x 70cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star