ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Këllëf mbrojtës 3D për dyshek

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000097899
Photo
Video

Mbrojtëse dysheku 3D e cila ofron mbrojtje maksimale për dyshekun tuaj. Ajo do të mbajë të pastër dyshekun tuaj nga njollat dhe uji. Shumë praktike, me llastik dhe e përshtatshme për dyshek me lartësi deri në 27cm, e disponueshme në disa përmasa. Lahet me 60°C.

Këllëf mbrojtës 3D për dyshek
6,490 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbrojtëse dysheku 3D e cila ofron mbrojtje maksimale për dyshekun tuaj. Ajo do të mbajë të pastër dyshekun tuaj nga njollat dhe uji. Shumë praktike, me llastik dhe e përshtatshme për dyshek me lartësi deri në 27cm, e disponueshme në disa përmasa. Lahet me 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani larg njollat dhe ujin nga dysheku juaj

Këllëf mbrojtës 3 D për dyshek është me llastik dhe do të mbrojë dyshekun tuaj nga njollat dhe lengjet. Ky këllëf është i përshtatshëm për dyshek me lartësi deri në 27cm, dhe i disponueshem në disa përmasa. Falë materialeve shumë cilesore dhe lehtësisë në mirëmbajtje, ju do të keni një ambjent gjumi të pastër e të freskët.

Plotësisht kundra ujit

Këllëfi mbrojtës 3D vjen me një dizajn special, për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja, për pastërti, higjene, mbrojtje dhe rehati maksimale. Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiale të cilësisë së lartë poliester dhe elastane me sipërfaqe 3D për të siguruar më shumë butësi dhe një ndjesi masazhimi të lehtë. Përveç kësaj, gjithashtu është i pasuruar me material termoplastik poliuretan për ta bërë plotësisht të mbrojtur nga uji, lëngjet dhe njollat.

Lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje

Këllëfi mbrojtës Dormeo 3D është si një këllëf me llastik i cili përshtatet për çdo lloj dysheku me lartësi deri në 27 cm. Mund të lahet në lavatriçe me 60°C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star